Jubileuszowa limitowana wersja PlayStation 4 Pro

zagrano Sprzęt Publikacja: 13.08.2018, 10:50 Aktualizacja: 8.02.2020, 12:31
Unikatowe wzornictwo w nieużywanych dotychczas kolorach oraz dysk twardy o pojemności 2 TB – to najważniejsze cechy limitowanej edycji PlayStation4 Pro, która zaprojektowana została w ramach celebracji kamienia milowego, jakim jest sprzedaż ponad 525,3 milionów różnych konsol spod znaku PlayStation.
playstation 4 pro 500 milion
0 Udostępnień

Według danych firmy Sony Interactive Entertainment do końca lipca 2018 sprzedano już ponad 81 milionów egzemplarzy konsoli PlayStation 4, a łączna sprzedaż wszystkich platform do gier spod tego znaku wynosi od 1994 już ponad 500 milionów! Premiera konsoli PlayStation (SCPH-1000) przed niemal dwudziestu pięciu laty była sporym przełomem w świecie elektronicznej rozrywki, a jej stacjonarni i przenośni następcy (PS2, PS3, PS4, PSP i Vita) cieszyli się wśród konsumentów równie wielkim powodzeniem.

500 Million Limited Edition pojawi się pod koniec sierpnia

Produkt „PlayStation 4 Pro 500 Million Limited Edition” trafi na rynek 24 sierpnia 2018 i znacząco tej liczby nie zwiększy – jako element oferty okolicznościowej ograniczony będzie do pięćdziesięciu tysięcy egzemplarzy wykorzystujących unikatowe, ciemnoniebieskie i półprzezroczyste wzornictwo, niewidziane dotychczas w produktach z serii PS.

Jak czytamy w materiałach prasowych Sony: Chcę wyrazić naszą głęboką wdzięczność za wsparcie okazywane nieustannie przez fanów i partnerów biznesowych za ich wkład w bogatą historię PlayStation. Bez naszej pełnej zaangażowania społeczności nie udałoby nam się osiągnąć tego niezwykłego osiągnięcia – dostarczenia 500 milionów sztuk konsol – powiedział John Koera, prezes i dyrektor generalny SIE.

Designerska konstrukcja PlayStation 4 Pro

Jego wypowiedź może się wydawać okolicznościową formułką, szczególnie biorąc pod uwagę padające później słowa o wdzięczności wobec lojalnych fanów, ale jubileuszowy produkt nie jest już wydmuszką. – Ta limitowana wersja jest wykonana z półprzezroczystego, granatowego tworzywa. Po włączeniu zasilania, gdy wewnątrz urządzenia świeci się jasno-niebieskie światło, użytkownicy mogą obserwować piękną, wyrafinowaną architekturę systemu PlayStation 4 Pro, dostępną tylko w tej specjalnej, półprzezroczystej konstrukcji – trafnie opisuje swój produkt producent.

Podobnie wyglądać mają wszystkie osprzęty – Dołączone akcesoria, takie jak kontroler bezprzewodowy (DUALSHOCK®4), PlayStation®Camera, podstawka pionowa oraz zestaw słuchawkowy mono. Również są przezroczyste i w takim samym granatowym kolorze. Górną część kontrolera DUALSHOCK®4 wykonano z takiego samego kolorowego, przezroczystego tworzywa jak główny system, a tylną z materiału matowego o podobnym kolorze, z symbolami „△○×□” i logo rodziny PS w specjalnej kolorystyce. Podobnie jak w systemie PS4 Pro pasek świetlny kontrolera bezprzewodowego delikatnie podświetla wewnętrzną strukturę urządzenia – czytamy.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments