Gra George’a R.R. Martina i FromSoftware to Elden Ring!

Michał Małysa Premiery i zapowiedzi Publikacja: 9.06.2019, 16:31 Aktualizacja: 9.06.2020, 16:32
Na potwierdzenie tych informacji czekać mieliśmy do targów E3, które odbędą się w dniach 11-13 czerwca w Los Angeles, jednak dzięki wyciekowi prasowemu nastąpiło to nieco wcześniej. Wiemy już, że nowa gra George'a R.R. Martina i FromSoftware nosić będzie miano Elden Ring. Co jeszcze o niej wiemy?
elden ring gra martina i from software
0 Udostępnień

Zapowiedź gry Martina i FromSoftware na E3

O grze George’a R.R. Martina i FromSoftware mówi się od kilku miesięcy, gdy Liam Robertson poinformował, że autor Gry o Tron pracuje wraz z japońskim studiem nad produkcją znacznie różniącą się od wcześniejszych dokonań twórców Sekiro: Shadows Die Twice. Powstająca produkcja ma być rzekomo grą RPG umiejscowioną w otwartym świecie, którego realia przywodzą na myśl średniowiecze. Akcja skupiać ma się na infiltrowaniu kilku królestw oraz zabijaniu ich władców, co pozwoli na przejęcie ich specjalnych zdolności.

Brytyjski dziennikarz znany jest z posiadania dobrych źródeł (ostatnio potwierdziły się jego zapowiedzi Baldur’s Gate 3 na Google Stadia), więc fani gier FromSoftware oraz dzieł sygnowanych nazwiskiem Martina z niecierpliwością wyczekiwali na potwierdzenie tych plotek, zapowiedziane na targi E3. Okazuje się, że nastąpiło to kilka dni przed oficjalną prezentacją. Do sieci wyciekł bowiem tytuł produkcji.

Wyciekł tytuł gry – to Elden Ring!

Niestety, dziennikarzom nie udało się pozyskać żadnych informacji poza samym tytułem oraz logiem powstającej produkcji. Według przecieku gra George’a R.R. Martina oraz FromSoftware ochrzczona zostanie jako Elden Ring, a jej okładka prezentować ma się następująco:

elden ring gra martina i from software

Więcej informacji o produkcji George’a R.R. Martina i FromSoftware poznamy podczas prezentacji na targach E3. Odbywają się one w dniach 11-13 czerwca w Los Angeles Convention Center w Kalifornii.

Źródło: Gematsu. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments