Marvel Unlimited za darmo! Masz dwa miesiące na przeczytanie 25 000 komiksów

Michał Małysa Komiksy Publikacja: 28.10.2019, 14:00 Aktualizacja: 28.10.2020, 14:12
Czy dwadzieścia pięć tysięcy różnych komiksów to wiele? W tym przypadku odpowiedź "zależy" nie wchodzi w grę! Cała kolekcja albumów z oferty Marvel Unlimited za darmo dostępna będzie teraz nie na miesiąc, lecz na dwa. O ile oczywiście nie złapiemy zajawki na tyle, aby płacić za subskrypcję do końca świata!
marvel unlimited za darmo
13 Udostępnień

Darmowy okres próbny Marvel Unlimited wydłużony

Jeżeli hasła „free month” i „promo code” od razu przyciągają wasz wzrok, a jesteście dodatkowo fanami superbohaterskich komiksów zza Atlantyku, Marvel trafić mógł ze swoją promocją idealnie w wasze gusta. Subskrypcyjna oferta wydawnictwa, dzięki której fani komiksu z całego świata dostają nielimitowany dostęp do ponad dwudziestu pięciu tysięcy albumów z serii takich jak The Amazing Spider-Man, Uncanny X-Men, Avengers czy Fantastic Four, od dawna dostępna jest za darmo na miesiąc.

Bezpłatny okres próbny to standardowa zachęta do zainteresowania się produktem, jednak w przypadku platform z bogatą ofertą dzieł (tak jest w przypadku abonamentów HBO GO czy Netflix) trzydzieści dni to zdecydowanie zbyt mało, aby zapoznać się z całą listą seriali, gier czy innych tworów kultury. Nie żeby dodatkowy miesiąc, o który wydłużył się właśnie darmowy trial Marvel Unlimited, miał pozwolić na przeczytanie wszystkich 25 000 komiksów, ale zawsze jest to nieco więcej czasu.

Aby skorzystać z oferty Marvela, odbierz specjalny promo code

Żeby skorzystać z dwumiesięcznego darmowego okresu próbnego Marvel Unlimited, przy rejestrowaniu się do usługi należy wpisać kod promocyjny TARGETMU2019. Dzięki niemu pierwsze dwa miesiące z platformą będą darmowe. Oferta ważna jest do 31 grudnia i działa tylko w przypadku wykupowania członkostwa miesięcznego. Jeżeli nie uznamy dalszego korzystania z Marvel Unlimited za warte naszych pieniędzy, z łatwością będziemy mogli z niego zrezygnować poprzez ustawienia konta.

Subskrypcja Marvel Unlimited po minięciu próbnego miesiąca kosztuje na chwilę obecną 9,99 dolarów. Jeżeli po dwóch darmowych miesiącach uznamy, że jesteśmy zadowoleni i chcielibyśmy płacić za dostęp do bogatej bazy komiksów regularnie, dobrym pomysłem może być też anulowanie subskrypcji miesięcznej i wykupienie rocznej. Zapłacimy za nią 69 dolarów (5,75 dolarów miesięcznie), co oznacza, że na rocznej opłacie oszczędzimy 50 dolarów!

Niestety, dla wielu czytelników nie do przeskoczenia może być bariera językowa – na platformie nie uświadczymy komiksów Marvel Unlimited po polsku. Nadal jednak dostęp do cyfrowej wersji każdego komiksu Marvela sześć miesięcy po publikacji wydania papierowego wydaje się wart świeczki. Szczególnie, jeżeli jest darmowy aż na dwa miesiące!

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments