MediEvil Remake: w japońskim PS Store wyciekło demo

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 24.09.2019, 18:30 Aktualizacja: 24.09.2020, 17:34
Prawdopodobnie w związku z dzisiejszą prezentacją State of Play, którą na późny wieczór przygotowało Sony, w japońskim PS Store wyciekło demo MediEvil Remake. Pierwsi gracze mogli dzięki temu popykać w całkowicie odświeżoną produkcję z 1998 roku. Czego się dowiedzieli?
przedwczesne demo medievil remake
7 Udostępnień

Przedwczesne demo wypuszczone w japońskim PS Store

Japońscy gracze donoszą, że w przeznaczonej dla tego kraju wersji PS Store pojawiło się przedwcześnie demo MediEvil Remake. Chociaż zostało szybko usunięte, pojedynczy gracze zdążyli go pobrać i wypróbować jedną z pięciu jesiennych gier exclusive na PlayStation. Było to cenne doświadczenie również ze względu na fakt, że wersji demonstracyjnej tej gry się dotychczas nie spodziewaliśmy. Fani wyczekujący na powrót kultowej produkcji z 1998 roku mogą więc na spokojnie zarezerwować sobie jeden z najbliższych wieczorów na sesyjkę z klasykiem!

MediEvil Remake Demo Out on JP Store! from PS4

Rozmiar wersji demonstracyjnej wynosi aż 11,16 GB i zawiera poziomy „Dan’s Crypt” oraz „Graveyard”, a po ich przejściu wyświetla się opcja nabycia pełnej wersji gry. Być może demo MediEvil Remake udostępnione zostanie już dziś wieczorem polskiego czasu, gdy rozpocznie się prezentacja State of Play.

Co warto wiedzieć o MediEvil Remake?

W MediEvil Remake powrócimy do klasycznej gry akcji z 1998 roku, która na potrzeby powrotu na PlayStation 4 została całkowicie odświeżona przez studio Other Ocean. Przygody walecznego rycerza sir Daniela Fortesque przeniesione zostaną w świat grafiki 4K. Gameplay humorystycznego slashera oglądać mogliśmy w trakcie Tokyo Game Show 2019:

Jako że prace nad MediEvil Remake zostały już ukończone, data premiery gry zaplanowana na 25 października wydaje się niezagrożona. Jak zostało już wspomniane, będzie to kolejny tytuł wychodzący wyłącznie na PlayStation 4 i rozwijający bogatą ofertę produkcji exclusive Sony. Trudno prorokować, czy tego typu rozgrywka przypadnie do gustu młodszym pokoleniom, jednak gracze wspominający z rozrzewnieniem pierwotne MediEvil z pewnością rozważą nostalgiczny powrót do królestwa Gallowmere.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments