Mortal Kombat 11 – Nightwolf zaprezentowany w pełnej krasie!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 7.08.2019, 13:00 Aktualizacja: 7.08.2020, 11:43
Indiański wojownik i historyk swojego ludu nie jest postacią nową dla fanów serii, ale DLC do Mortal Kombat 11 z Nightwolfem może zaskoczyć. Na całe szczęście oprócz trailera od twórców przed premierą 13 sierpnia pojawiają się też inne materiały prezentujące Nightwolfa.
mortal komat 11 - nightwolf dlc
10 Udostępnień

Nightwolf kolejną postacią w Mortal Kombat 11

Wysyp newsów na temat bijatyk po tegorocznym EVO 2019 (pisaliśmy chociażby o Zafinie i Liroyu w Tekkenie 7 oraz DLC do Samurai Shodown i King of Fighters XV) nie mógł się obyć bez informacji na temat Mortal Kombat 11. NetherRealm Studios ujawniło kolejne DLC gry w postaci indiańskiego wojownika Nightwolfa.

Indiański szaman i historyk swojego ludu pojawił się po raz pierwszy w Mortal Kombat 3 i od tamtego czasu przewija się przez serię dość regularnie. Jego styl walki powinien być więc dobrze znany fanom MK. Nightwolf jako podstawowych broni używa tomahawku oraz łuku i strzał, czasami korzystając również z pomocy sztyletu.

To niejedyny materiał z Nightwolfem

Zaprezentowany w przededniu EVO 2019 oficjalny trailer DLC Nightwolfa to niejedyny materiał, na którym zapoznać możemy się z możliwościami indiańskiego wojownika. Na kanale MrAquamana w serwisie YouTube pojawił się blisko trzydziestominutowy filmik, na którym pokazane zostały wszystkie imponujące zdolności Nightwolfa.

Mortal Kombat 11 pojawiło się na rynku 23 kwietnia 2019 roku na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC. Obecnie trwają prace nad przeniesieniem gry na Google Stadia. Najnowsze DLC Mortal Kombat 11 z Nightwolfem zostanie udostępnione graczom już 13 sierpnia.

Jeżeli interesuje was fenomen tej serii, zdecydowanie powinniście rzucić okiem na felieton o Mortal Kombat z serii Skopano. Przemysław Pawełek opisuje w nim i swoje doświadczenia, i umieszcza MK w kulturowym kontekście.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments