Narcos: Rise of the Cartels

0/5.0 z 0 ocen Oceń grę
gra narcos: rise of the cartels

Narcos: Rise of the Cartels

Strategiczne
Kuju Entertainment
19 listopada 2019
Curve Digital

Olbrzymia popularność serialu o Pablo Escobarze doprowadziła do powstania licencjonowanej przez Netflix gry Narcos: Rise of the Cartels. To taktyczna strategia turowa wyprodukowana przez Kuju Entertainment, w której poznajemy historię narkotykowego barona z Kolumbii.

Narcos: Rise of the Cartels pozwala graczom przeżyć wydarzenia z pierwszego sezonu serii Netfliksa w dwóch kampaniach: jednej po stronie kartelu z Medellin, drugiej po stronie DEA. W latach osiemdziesiątych wpływ El Patrona gwałtownie się poszerza, a wraz z nim z kolumbijskiego miasta Medellin wypełzają narkotyki, korupcja oraz zbrodnia. Ameryka zaczyna to zauważać i tylko od graczy zależy, którą stronę poprowadzą do zwycięstwa w brudnej wojnie prawa i chaosu. Możemy pomóc narkotykowemu imperium Narcos wspiąć się na szczyty pod czujnym okiem El Patrona, albo uwalić rosnące przedsięwzięcie u boku Steve'a Murphy'ego z DEA.

Narcos: Rise of the Cartels- wymagania sprzętowe

  • Procesor: Intel Core i3-2100 3.1 GHz / AMD Athlon II X4 645 3.1 GHz
  • Pamięć RAM: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 550 Ti / Radeon HD 6850 lub lepsza
  • Dysk twardy: 12 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 64-bit
Procesor: Intel Core i5-6600K 3.5 GHz / AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz Pamięć RAM: 8 GB RAM Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 960 / 2 GB Radeon R9 380 lub lepsza Dysk twardy: 12 GB HDD System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 64-bit


Superhot: Mind Control Delete. Premiera dodatku w połowie lipca

Zapowiadamy lipcową premierę Superhot: Mind Control Delete – samodzielnego dodatku do polskiej strzelanki Superhot. Dla części użytkowników pobranie rozszerzenia będzie możliwe za darmo.

Cena PS5 w Polsce ujawniona? Taka oferta pojawiła się w sklepie

Niebawem powinniśmy poznać konkretne informacje dotyczące debiutu PlayStation 5. Na stronie sklepu x-kom pojawiła się już jednak oferta sprzedaży konsoli z konkretną ceną.

Xbox Series X. Aktualizacje będą darmowe?

Firma Microsoft zwraca się z prośbą do twórców gier, aby aktualizacje produkcji przestały być płatne. Rozwiązaniem ma być postępowanie zgodne z polityką Smart Delivery.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o