Narcos: Rise of the Cartels

0/5.0 z 0 ocen Oceń grę
gra narcos: rise of the cartels

Narcos: Rise of the Cartels

Strategiczne
Kuju Entertainment
19 listopada 2019
Curve Digital

Olbrzymia popularność serialu o Pablo Escobarze doprowadziła do powstania licencjonowanej przez Netflix gry Narcos: Rise of the Cartels. To taktyczna strategia turowa wyprodukowana przez Kuju Entertainment, w której poznajemy historię narkotykowego barona z Kolumbii.

Narcos: Rise of the Cartels pozwala graczom przeżyć wydarzenia z pierwszego sezonu serii Netfliksa w dwóch kampaniach: jednej po stronie kartelu z Medellin, drugiej po stronie DEA. W latach osiemdziesiątych wpływ El Patrona gwałtownie się poszerza, a wraz z nim z kolumbijskiego miasta Medellin wypełzają narkotyki, korupcja oraz zbrodnia. Ameryka zaczyna to zauważać i tylko od graczy zależy, którą stronę poprowadzą do zwycięstwa w brudnej wojnie prawa i chaosu. Możemy pomóc narkotykowemu imperium Narcos wspiąć się na szczyty pod czujnym okiem El Patrona, albo uwalić rosnące przedsięwzięcie u boku Steve'a Murphy'ego z DEA.

Narcos: Rise of the Cartels- wymagania sprzętowe

  • Procesor: Intel Core i3-2100 3.1 GHz / AMD Athlon II X4 645 3.1 GHz
  • Pamięć RAM: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 550 Ti / Radeon HD 6850 lub lepsza
  • Dysk twardy: 12 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 64-bit
Procesor: Intel Core i5-6600K 3.5 GHz / AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz Pamięć RAM: 8 GB RAM Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 960 / 2 GB Radeon R9 380 lub lepsza Dysk twardy: 12 GB HDD System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 64-bit


Pokemon GO: data Community Day w lutym 2020 już znana. Pokemona wybierzemy sami!

Rozczarowywały was pokemony dostępne w ostatnich Dniach Społeczności w Pokemon GO? Data Community Day w lutym 2020 jest już znana, a wyboru nagrody dokonacie tym razem sami!

Xbox Series X – wyciekło zdjęcie prototypu konsoli

Zdjęcia Xbox Series X już są! Nie pochodzą co prawda z oficjalnego źródła, ale są prawdziwe. Czego można się z nich dowiedzieć?

Pierwsze polskie gry w książce Ha!artu, czyli jak rodził się gamedev w Polsce [KONKURS]

Jak wygrać w naszym konkursie książkę “Oni migają tymi kolorami w sposób profesjonalny. Narodziny gamedevu z ducha demosceny w Polsce” Piotra Mareckiego z wydawnictwa Ha!art?

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o