Narcos: Rise of the Cartels

0/5.0 z 0 ocen Oceń grę
gra narcos: rise of the cartels

Narcos: Rise of the Cartels

Strategiczne
Kuju Entertainment
19 listopada 2019
Curve Digital

Olbrzymia popularność serialu o Pablo Escobarze doprowadziła do powstania licencjonowanej przez Netflix gry Narcos: Rise of the Cartels. To taktyczna strategia turowa wyprodukowana przez Kuju Entertainment, w której poznajemy historię narkotykowego barona z Kolumbii.

Narcos: Rise of the Cartels pozwala graczom przeżyć wydarzenia z pierwszego sezonu serii Netfliksa w dwóch kampaniach: jednej po stronie kartelu z Medellin, drugiej po stronie DEA. W latach osiemdziesiątych wpływ El Patrona gwałtownie się poszerza, a wraz z nim z kolumbijskiego miasta Medellin wypełzają narkotyki, korupcja oraz zbrodnia. Ameryka zaczyna to zauważać i tylko od graczy zależy, którą stronę poprowadzą do zwycięstwa w brudnej wojnie prawa i chaosu. Możemy pomóc narkotykowemu imperium Narcos wspiąć się na szczyty pod czujnym okiem El Patrona, albo uwalić rosnące przedsięwzięcie u boku Steve'a Murphy'ego z DEA.

Narcos: Rise of the Cartels- wymagania sprzętowe

  • Procesor: Intel Core i3-2100 3.1 GHz / AMD Athlon II X4 645 3.1 GHz
  • Pamięć RAM: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 550 Ti / Radeon HD 6850 lub lepsza
  • Dysk twardy: 12 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 64-bit
Procesor: Intel Core i5-6600K 3.5 GHz / AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz Pamięć RAM: 8 GB RAM Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 960 / 2 GB Radeon R9 380 lub lepsza Dysk twardy: 12 GB HDD System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 64-bit


Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny

THPS 1 + 2 to remaster tytułów sprzed dwóch dekad! Jednak znakomita formuła wciąga do dzisiaj. Go skate!

Loki w Fortnite

Nordycki bóg oszustwa, a właściwie bohater z uniwersum Marvela zostanie już wkrótce grywalną postacią w słynnej grze online.

Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4

River, suka owczarka niemieckiego była modelką i inspiracją dla popularnej postaci Dogmeata. Jej opiekun, developer Joel Burgess pożegnał psa w emocjonalnym tweecie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments