Narcos: Rise of the Cartels

0/5.0 z 0 ocen Oceń grę
gra narcos: rise of the cartels

Narcos: Rise of the Cartels

Strategiczne
Kuju Entertainment
19 listopada 2019
Curve Digital

Olbrzymia popularność serialu o Pablo Escobarze doprowadziła do powstania licencjonowanej przez Netflix gry Narcos: Rise of the Cartels. To taktyczna strategia turowa wyprodukowana przez Kuju Entertainment, w której poznajemy historię narkotykowego barona z Kolumbii.

Narcos: Rise of the Cartels pozwala graczom przeżyć wydarzenia z pierwszego sezonu serii Netfliksa w dwóch kampaniach: jednej po stronie kartelu z Medellin, drugiej po stronie DEA. W latach osiemdziesiątych wpływ El Patrona gwałtownie się poszerza, a wraz z nim z kolumbijskiego miasta Medellin wypełzają narkotyki, korupcja oraz zbrodnia. Ameryka zaczyna to zauważać i tylko od graczy zależy, którą stronę poprowadzą do zwycięstwa w brudnej wojnie prawa i chaosu. Możemy pomóc narkotykowemu imperium Narcos wspiąć się na szczyty pod czujnym okiem El Patrona, albo uwalić rosnące przedsięwzięcie u boku Steve'a Murphy'ego z DEA.

Narcos: Rise of the Cartels- wymagania sprzętowe

  • Procesor: Intel Core i3-2100 3.1 GHz / AMD Athlon II X4 645 3.1 GHz
  • Pamięć RAM: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 550 Ti / Radeon HD 6850 lub lepsza
  • Dysk twardy: 12 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 64-bit
Procesor: Intel Core i5-6600K 3.5 GHz / AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz Pamięć RAM: 8 GB RAM Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 960 / 2 GB Radeon R9 380 lub lepsza Dysk twardy: 12 GB HDD System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 64-bit


Duża rola Aidena Pearce’a w nadchodzącym Watch Dogs: Legion

Twórcy z Ubisoftu podkreślają, że w Legionie, oprócz głównego bohatera pierwszych Watch Dogsów, czekać będą na graczy również postacie nawiązujące do innych gier francuskiego studia.

NBA 2K21. Spore zmiany w wersjach na konsole nowej generacji

Z NBA 2K21 mają zniknąć reklamy wyświetlane przy uruchomieniu meczu, a twórcy zapewniają, że tytuł doczeka się znaczących ulepszeń. Dotyczyć ma to sztucznej inteligencji zawodników, a także systemu rozwoju ich umiejętności.

Oficjalna zapowiedź Darkest Dungeon 2. Wczesny dostęp ruszy dopiero w 2021 roku

Krótki, bo raptem minutowy materiał, nie zdradza za wiele na temat tego, czego będzie można się spodziewać po Darkest Dungeon 2. Dobrze jednak wiedzieć, że ogłoszony w zeszłym roku tytuł powstaje.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments