Nioh 2 z nowym trailerem ujawniającym alfatesty

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 23.05.2019, 14:05 Aktualizacja: 23.05.2019, 14:05
Na targach E3 2018 zapowiedziany został sequel ciepło przyjętego klona gier FromSoftware, za którego powstanie odpowiadał Team Ninja. Teraz twórcy produkcji ogłosili, że na dniach wybrani gracze rozpoczną testy wersji alfa. Nowy trailer NiOh 2 pokazuje również kawałek gameplayu oraz przeciwników.
nioh 2 trailer
14 Udostępnień

Nioh 2 ujawnione na targach E3 2018

Kontynuacja japońskiego przeboju z 2017 roku, któremu gatunkowo niezwykle blisko jest chociażby do wydanego niedawno Sekiro: Shadows Die Twice, zapowiedziana została na kalifornijskich targach E3 w ubiegłym roku. Produkcja Ninja Team prezentowała się na trailerze Nioh 2 z E3 2018 następująco:

Od tamtej pory nie słyszeliśmy o premierze Nioh 2 zbyt wiele. Możemy się jedynie domyślać, że Ninja Team wiele w rozgrywce nie zmieni – nadal będzie to produkcja nastawiona w 99% na ekstremalnie trudne walki. Doskonały medialny odbiór wyśrubowanego poziomu trudności wspomnianego już Sekiro sprawić może, iż twórcy Nioh nie będą się pod tym względem w ogóle hamować.

Nowy trailer Nioh 2 zapowiada testy alfa

Więcej informacji przyniosą nam najprawdopodobniej testy wersji alfa, które odbywały się będą od 24 maja do 2 czerwca. Zapowiadający je nowy trailer Nioh 2 pokazuje również kawałek gameplayu oraz mniejszych i większych wrogów, których będziemy mogli napotkać w trakcie rozgrywki.

Kto liczyć może na uczestnictwo w testach wersji alfa prezentowanej na powyższym trailerze Nioh 2? – Niektórzy użytkownicy PS4 są zaproszeni do wzięcia udziału w zamkniętej alfie Nioh 2, aby pomóc w zebraniu feedbacku na potrzeby produkcji. Żeby zapewnić zespołowi możliwość ogarnięcia informacji zwrotnych, rozszerzenie testów nie jest póki co planowane, ale zwracajcie uwagę na nasze kanały na przyszłość – napisali twórcy gry na Twitterze.

Źródło: Gamereactor. Grafika: materiały prasowe.

 

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments