Nowa promocja: PS VR w wyjątkowo niskiej cenie

Michał Małysa Sprzęt Publikacja: 18.03.2019, 15:45 Aktualizacja: 18.03.2020, 15:47
Sony poinformowało o starcie promocji na dwa zestawy PlayStation VR: obecnie PlayStation VR Mega Pack kosztuje 1129zł, a PlayStation VR Starter Pack tylko 999 zł. To świetna okazja, aby przekonać się do wirtualnej rzeczywistości.
0 Udostępnień

PlayStation VR Starter Pack za 999 zł

Nowa promocja od Sony to świetna okazja. Pierwszy zestaw, czyli PlayStation VR Starter Pack posiada wszystko, co potrzebne jest do rozpoczęcia przygody z wirtualną rzeczywistością:

    • Gogle PlayStation VR,
    • Zestaw słuchawkowy PS VR,
    • PlayStation Camera.

PlayStation VR Worlds (kod).

PlayStation VR Mega Pack za 1129 zł

To rozbudowany zestaw promocyjny. W skład pakietu wchodzą:

  • PlayStation VR
  • PlayStation Camera
  • 5 gier – w tym ceniona przez krytyków ASTRO BOT Rescue Mission™, tocząca się w szaleńczym tempie WipEout™ Omega Collection, przygoda w otwartym świecie The Elder Scrolls V: Skyrim VR, emocjonujący DOOM VFR i pięć fantastycznych przygód PlayStation VR Worlds.

Promocja obowiązuje w dniach 18 – 31 marca lub do wyczerpania zapasów, więc warto się pośpieszyć!

PlayStation VR – jeśli jeszcze nie mieliście okazji spróbować

13 października minęły 2 lata, odkąd gracze na całym świecie mogą zanurzyć się w wirtualnym świecie. Od tego czasu sprzedanych zostało ponad 3 miliony egzemplarzy PS VR, co pokazuje, że platforma została doceniona przez ogromną rzeszę graczy.

PlayStation VR to najprostszy w użyciu i łatwo dostępny sposób, by doświadczyć zaawansowanych wrażeń wirtualnej rzeczywistości we własnym salonie. Do rozpoczęcia przygody z PS VR wystarczy dowolna konsola PlayStation 4 oraz PlayStation Camera.

Nowoczesny wyświetlacz HD OLED, możliwość śledzenia ruchów głowy w zakresie 360 stopni oraz dźwięk 3D, umieszcza użytkownika „w samym środku” gry i pozwala cieszyć się interakcjami z niezwykle realistycznym otoczeniem. Gogle zaprojektowano z niezwykłą precyzją i udoskonalono tak, aby były jak najlżejsze i zapewniały wygodę podczas wielogodzinnej zabawy.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments