Nowy monitor Philips 329P9H w 4K już w sprzedaży

Michał Małysa Sprzęt Publikacja: 9.04.2019, 11:00 Aktualizacja: 9.04.2020, 17:10
Wraz z początkiem kwietnia do sprzedaży trafił nowy monitor Philips z linii Brilliance. Model 329P9H z matrycą w rozdzielczości 4K dedykowany jest osobom poszukującym sprzętu do domowej rozrywki oraz obróbki materiałów wideo, zdjęć czy projektowania 3D.
0 Udostępnień

Obraz wysokiej jakości

Monitor Philips 329P9H został wyposażony w matrycę IPS w rozdzielczości 4K. Taka konfiguracja w zestawieniu z 32-calowym wyświetlaczem zapewnia wysokiej jakości obraz i szerokie kąty widzenia (do 178 stopni). Docenią ją zarówno miłośnicy elektronicznej rozrywki, jak i osoby pracujące na co dzień w programach graficznych.

Maksymalna jasność podświetlenia to 350 cd/m2, a pokrycie palety Adobe RGB wynosi 87 proc. Monitor wyróżnia się także możliwością wyświetlania ponad miliarda kolorów i parametrem delta E<2.

Mniejsze zużycie energii

Technologie zastosowane w najnowszym monitorze Philips poprawiają komfort użytkowania i zmniejszają zużycie energii. Model 329P9H wyposażony jest między innymi w Power Sensor – specjalny czujnik sprawdzający, czy użytkownik znajduje się przed ekranem. W przypadku wykrycia nieobecności zmniejszana jest jasność ekranu, co pozwala na oszczędność energii.

Philips 329P9H został stworzony do długiej pracy. Dzięki rozwiązaniom takim jak tryb LowBlue – redukujący emisję potencjalnie szkodliwego światła niebieskiego czy Flicker Free – niwelujący męczące oczy migotanie obrazu, praca staje się bardziej komfortowa.

Możliwa jest zmiana położenia ekranu w zakresie obrotu w pionie i poziomie (swivel) oraz ustawienie trybu portretowego (pivot).  Monitor może też pełnić rolę stacji dokującej. Został on wyposażony w komplet złączy, w tym port RJ45 czy USB-C.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments