Observation

0/5.0 z 0 ocen Oceń grę
observation

Observation

Przygodowe
No Code
21 maja 2019
Devolver Digital

Pod koniec zeszłego roku pojawiła się informacja o nowej produkcji No Code, wspartej przez wydawnictwo Devolver Digital. Observation, nietypowy thriller science-fiction, ma zachwycać fanów gatunku, a jednocześnie stanowić fantastyczną zabawę także dla innych graczy.

Dość innowacyjny pomysł ma zatem szansę stać się interesującą propozycją, która już w maju zostanie udostępniona na PlayStation 4 i PC (w przypadku których, będzie przez rok tytułem ekskluzywnym dla Epic Games Store). Observation to trzymający w napięciu thriller, którego fabuła rozgrywa się w przestrzeni kosmicznej. Na skutek niewyjaśnionych zdarzeń większość załogi statku znika. Pozostała przy życiu Dr. Emma Fischer musi odkryć, co właściwie się stało. Nie będzie to jednak łatwe, gdyż w tak oddalonej lokalizacji niewyjaśnione zło czeka, a nikt nie słyszy próśb o pomoc. Gracz ma więc za zadanie nie tylko wyjaśnić tajemnicę, ale również nie dopuścić do śmierci wspomnianej bohaterki. Co ważniejsze, odbiorca wciela się w sztuczną inteligencję zwaną S.A.M., a więc jest pewnego rodzaju wsparciem i ochroną kruchego człowieka. Mając do dyspozycji wiele urządzeń, musi umożliwić dalsze kroki bohaterce, a tym samym rozwijać fabułę aż do jej wyjaśnienia. Seria zagadek i przejmowanie kontroli nad poszczególnymi podzespołami z pewnością przyniesie wiele frajdy i na długi czas zajmie odbiorcę.

Produkcja od No Code wzbudza duże zainteresowanie, gdyż nie prowadzi typowej narracji poprzez głównego bohatera. Gracz jest sztuczną inteligencją nieposiadającą ciała, ale mającą do dyspozycji wszelkie urządzenia, kamery i systemy stacji. Pomimo tych ograniczeń, głównym celem gry jest zapewnienie maksymalnej ochrony Dr. Emmie i rozwikłanie tajemniczej wiadomości, wysłanej z niewiadomego źródła. Observation posiada tryb dla pojedynczego gracza. Wyposażone w realistyczną grafikę, wiernie odwzorowuje klaustrofobiczne warunki stacji kosmicznej. Na szczególną uwagę zasługuje gra światła i cieni, wnosząca do fabuły element dreszczyku. Pomysł wydaje się strzałem w dziesiątkę, jednak z konkretną opinią, lepiej poczekać do oficjalnej premiery.

Observation- wymagania sprzętowe

  • System operacyjny: 64-bitowy Windows 7/8/8.1/10.
  • Procesor: Intel Core i5-6600K (4*3500) lub równoważny / AMD Ryzen 3 2200G (4*3500) lub równoważny.
  • Karta graficzna: GeForce GTX 960 (4096 MB)/ Radeon RX 570 (8192 MB).
  • Pamięć RAM: 8 GB.
  • Wolne miejsce: 12 GB.
  • System operacyjny: 64-bitowy Windows 7/8/8.1/10.
  • Procesor: Intel Core i3-3240 (2*3400) lub równoważny / AMD FX-4300 (4*3800) lub równoważny.
  • Karta graficzna: GeForce GT 640 (2048MB) / Radeon HD 7750 (1024 MB).
  • Pamięć RAM: 4 GB.
  • Miejsce na dysku: 12 GB.


Doom Eternal na Switcha. Poznaliśmy oficjalną datę premiery

Ciepło przyjęta w marcu najnowsza produkcja id Software pojawi się we wznowieniu na Nintendo Switch. Doom Eternal będzie dostępny tylko w wersji elektronicznej w eShopie, a za port odpowiada studio Panic Button Games.

Immortals: Fenyx Rising – premiera i pierwsze oceny. Udany debiut Zeldy od Ubisoftu

Immortals: Fenyx Rising pojawi się już za dwa dni na wszystkich popularnych platformach. Wczoraj o godzinie 18:00 część rodzimy i zagranicznych serwisów podzieliła się opiniami o najnowszej produkcji Ubisoftu, która całymi garściami czerpie z Breath of the Wild.

Super Nintendo World to Disneyland dla fanów Maria. Otwarcie w lutym 2021 roku

Fani Nintendo dostali kolejny sposób na obrzucenie górą pieniędzy japońskiego giganta. Park rozrywki Super Nintendo World doczeka się oficjalnego otwarcia w lutym 2021 roku w japońskim mieście Osaka.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments