Oceny Red Dead Redemption 2

Michał Małysa Gry Publikacja: 18.12.2018, 5:11 Aktualizacja: 26.02.2020, 8:51
Wysokie oceny Red Dead Redemption 2 zostały zebrane w najnowszej reklamie. Tak zwany accolade trailer ma za zadanie podziękować graczom za przyczynienie się do sukcesu oraz zachęcić kolejnych nabywców.
oceny red dead redemption 2
0 Udostępnień

Wysokie oceny Red Dead Redemption 2 są uzasadnione

Nasza recenzentka nie miała wątpliwości: to naprawdę świetna gra. – Większość serwisów ocenia Red Dead Redemption 2 w skali od 9 do 10. Niższe oceny są rzadkością. My nie wyróżnimy się z tego grona. Moim zdaniem RDR 2 zasługuje na solidną dziewiątkę – oceniła Ewelina najnowszy hit Rockstar w swojej recenzji Red Dead Redemption 2. Czego zabrakło do najwyższej noty? – Choć jest to świetny tytuł, to jednak toporne sterowanie, rodem jeszcze z poprzedniej generacji, może popsuć czasami zabawę. Wiele osób czekało na niego z wielką niecierpliwością. Moim zdaniem dziesiątka oznacza pełną perfekcję. A do tej RDR 2 jeszcze trochę brakuje – podsumowała.

premiera red dead redemption 2

Opinia Eweliny nie była gołosłowna, a przynajmniej tak sugeruje reakcja graczy na premierę tego tytułu. Pierwszy weekend sprzedaży Red Dead Redemption 2 przebił chyba nawet najśmielsze oczekiwania twórców. Przez osiem dni sprzedano tyle egzemplarzy gry, ile znalazło się w rękach nabywców pierwszej części przez osiem lat! 725 milionów dolarów zarobione przez grę w ciągu trzech dni od premiery to rekord imponujący nie tylko w branży gier. Równie olbrzymia wydaje się liczba sprzedanych jednostek – ponad 17 milionów. Nie ma chyba lepszej reklamy niż tak olbrzymi popyt na produkt, który nie jest do życia potrzebny jak woda czy powietrze.

Doskonała gra nie tylko według zagrano.pl

Średnia punktacja z recenzji zebranych przez serwis Metacritic? 97. Masterpiece, według portalu IGN. A triumph – równie lapidarnie podsumował grę Game Informer. Te i inne oceny Red Dead Redemption 2 zostały przez twórców zebrane w najnowszej reklamie. Tak zwany accolade trailer ma za zadanie podziękować graczom za przyczynienie się do sukcesu oraz zachęcić kolejnych nabywców.

Jak na razie tytuł ukazał się wyłącznie na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One? Czy Red Dead Redemption 2 na PC ma szansę na wyjście? Od czasu napisania podlinkowanego newsa wiele się w tej materii nie zmieniło, ale wciąż gracze oddani tylko komputerom mogą mieć na to nadzieję. Jako olbrzymi entuzjaści RDR2 serdecznie im tego życzymy!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments