Pad do PS5 rozebrany. Jak wygląda DualSense od środka?

Radosław Dąbrowski Sprzęt Publikacja: 28.09.2020, 14:51 Aktualizacja: 28.09.2021, 14:52
O PlayStation 5 wiemy już właściwie wszystko, a na pewno najważniejsze informacje. Na temat kontrolera dla konsoli nowej generancji dowiedzieliśmy się już dużo wcześniej, zanim poznaliśmy ceny i datę premiery sprzętu, ale teraz nadchodzi czas na zgłębianie pewnych rzeczy. Pad DualSense został rozebrany i za sprawą opublikowanych zdjęć może go poznać od środka.
dual sense - nowy pad do ps5 to nowy desing
0 Udostępnień

Poznajcie wnętrze DualSense

Na popularnym portalu społecznościowym Instagram opublikowano pierwsze zdjęcia przybliżające wnętrze pada do PlayStation 5. Kontroler został rozebrany i rozłożony na czynniki pierwsze. Materiał udostępniono na profilu evzenelite. Użytkownicy mogą teraz zobaczyć obudowę oraz znajdującą się w środku elektronikę. Co prawda fotografie nie są najlepszej jakości i przede wszystkim nie zawierają odpowiednich zbliżeń, ale dla zewnętrznych producentów nie stanowi to żadnego problemu.

Niektóre firmy zdążyły już bowiem zadeklarować, że przymierzają się do pracy nad własnym, autorskim i przede wszystkim ulepszonym modelem DualSense. Firma Enzen Elite, specjalizująca się w tworzeniu własnych wersji padów oraz poszczególnych dodatków do nich, zdążyła się już pochwalić wstępnym projektem. Oczywiście najpierw należy rozpatrzyć potencjalne mankamenty urządzenia. Przypomnijmy, że jego twórcy zapowiadają, iż nadchodzący wraz z konsolą kontroler będzie pod wieloma względami, zwłaszcza funkcjonalności, rewolucyjny i z pewnością takiego joysticka jeszcze nigdy w dłoniach nie trzymaliśmy.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments