PGA 2019: Wasteland 3 i inne gry Koch Media

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 18.10.2019, 11:30 Aktualizacja: 18.10.2020, 11:38
Nabywcy biletów na PGA 2019 będą mieli możliwość wzięcia udziału w prezentacjach licznych wydawców. Wśród nich znajdzie się Koch Media, które pokaże dwie nowe gry: Iron Harvest, RTS-a inspirowanego dziełami Jakuba Różalskiego, oraz Wasteland 3, wysokobudżetowe cRGP Briana Fargo.
koch media na pga 2019 - wasteland 3
4 Udostępnień

Koch Media zaprezentuje Wasteland 3 i Iron Harvest

Obecność Koch Media na Poznań Game Arena to przede wszystkim możliwość przetestowania dwóch tytułów, o których pisaliśmy już z okazji Gamescom 2019. Poza nimi wydawca zaproponuje też kilka innych atrakcji:

    • Prezentacja w grywalnej formie Iron Harvest, strategii czasu rzeczywistego osadzonej w alternatywnym świecie 1920+ inspirowanym dziełami Jakuba Różalskiego.
    • Prezentacja w grywalnej formie Wasteland 3 – postapokaliptycznegi, wysokobudżetowego cRPG Briana Fargo i studia inXile Entertainment.
    • Stanowisko do testów wydanego niedawno GRIDA oraz recenzowanego przez nas F1 2019 stworzonych przez brytyjskie studio Codemasters, którego gier Koch Media jest wyłącznym dystrybutorem. Wszystkie stanowiska wyścigowe zostaną wyposażone w profesjonalne fotele Playseat oraz kierownice Logitech G29, a gry będą prezentowane w 4K na konsolach PlayStation 4 Pro i 47-calowych telewizorach Sony.

Jak zapowiada Koch Media, oprócz możliwości zagrania w najnowsze tytuły będzie można na stoisku oraz scenie głównej PGA spotkać się z twórcami gier i wziąć udział w dziesiątkach konkursów z nagrodami.

Jakie jeszcze atrakcje czekają nas na PGA 2019?

Poznań Game Arena to jedna z największych imprez gamingowych w tej części Europy, więc gracze odwiedzający targi i śledzący je w internecie mogą liczyć na całkiem pokaźną dawkę wiedzy i rozrywki wprost od producentów. Wybrane przez nas siedem największych atrakcji PGA 2019 to całkiem niezły przewodnik po istotnych wydarzeniach, które mogą przyciągnąć waszą uwagę. Warto śledzić również informacje o poszczególnych eventach. Oprócz grupy wydawniczej Koch Media, która przyciąga uwagę prezentacjami Wasteland 3 oraz Iron Harvest, warto pamiętać jeszcze o:

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments