Plakat Stranger Things 3 – premiera zbliża się wielkimi krokami

Michał Małysa Seriale Publikacja: 4.06.2019, 18:56 Aktualizacja: 4.06.2020, 18:56
Lato 1985 będzie w Hawkins niezwykle gorące, i to nie tylko za sprawą kolejnych zagrożeń, które czyhają na społeczność amerykańskiego miasteczka. Trzeci sezon hitowego serialu Netfliksa przyniesie również burze hormonów, tymczasem o lipcowej premierze przypomina nowy plakat Stranger Things.
stranger things plakat
12 Udostępnień

Bohaterowie Stranger Things dorastają

Jesteście gotowi na kolejną porcję przygód zanurzonych w nostalgii za amerykańskimi latami osiemdziesiątymi? Dotychczas poznaliśmy już listę odcinków trzeciego sezonu Stranger Things, jego zwiastun oraz datę premiery. O powrocie do Hawkins, zaplanowanym na 4 lipca 2019 roku, przypomina nowy plakat Stranger Things przygotowany przez Netflix. Powiesilibyście takie śliczności na ścianie?

stranger things plakat

Hawkins, lato 1985. Szkoła się skończyła, w mieście otworzyło się nowe centrum handlowe, a ekipa z Hawkins zaczyna dorastać. Kwitnące romanse komplikują relacje w grupie i dzieciaki muszą znaleźć sposób na to, jak wchodząc w dorosłość, pozostać przyjaciółmi. Tymczasem na horyzoncie znów pojawia się niebezpieczeństwo. Miasto musi stawić czoła starym i nowym wrogom, a Jedenastka i jej przyjaciele uświadamiają sobie, że zło nigdy się nie kończy; zło ewoluuje. Teraz wszyscy muszą działać wspólnie, aby przetrwać i zapamiętać, że przyjaźń jest zawsze silniejsza niż strach.

Źródło: Netflix. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments