PlayStation 5. Pokaz systemu już niebawem

Radosław Dąbrowski Sprzęt Publikacja: 13.10.2020, 12:27 Aktualizacja: 13.10.2021, 12:27
Do premiery PlayStation 5 pozostał miesiąc. Wszyscy zainteresowani użytkownicy są już gotowi i zacierają ręce na myśl o włączeniu konsoli nowej generacji. Sony działań promocyjnych nie wstrzymuje i we współpracy z Burger Kingiem przygotowało nowy materiał zapowiadający premierę sprzętu. Świeżo opublikowana reklama zwiastuje prezentację systemu PlayStation 5.
0 Udostępnień

Gracze poznają system PS5

Na oficjalnych profilach PlayStation 5 oraz Burger Kinga na Twitterze ukazał się bardzo interesujący, choć jednocześnie dość enigmatyczny, materiał, który nie tylko świadczy o współpracy pomiędzy Sony a popularną siecią restauracji szybkiej obsługi typu fast food, lecz także zapowiada ważne wydarzenie związane z nadchodzącą premierą konsoli nowej generacji. W przestrzeni Internetu zdążyło się już zrodzić mnóstwo dyskusji i spekulacji odnośnie do tego, co twórcy filmu pragną przekazać użytkownikom. Najprostszym i najczęściej pojawiającym się wnioskiem jest planowany pokaz systemu PlayStation 5.

Pomijając rolę, jaką w materiale odgrywa maskotka Burgera Kina, najważniejszym elementem jest widniejąca w finalnej części filmu data. Jeżeli przypuszczenia o planowanej prezentacji systemu konsoli Sony są trafne, to powinna się odbyć już w pojutrze, 15 października. Przypomnijmy, że w ostatnim czasie japońskie przedsiębiorstwo poczęstowało graczy wieloma nowymi szczegółami, dotyczącymi m.in. wstecznej kompatybilności i zasad przenoszenia stanów rozgrywki pomiędzy platformami PS4 a PS5. Nie zabrakło również oficjalnego teardownu i zaprezentowania konsoli po rozkręceniu jej i rozebraniu na czynniki pierwsze. Wydaje się wobec tego, że szanse na kolejną prezentację od Sony są bardzo realne.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments