Plunder – świeżutki tryb gry w Red Dead Online

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 11.04.2019, 11:00 Aktualizacja: 11.04.2020, 10:53
Nowy tryb Plunder, trzy świeże stroje oraz podniesienie i obniżenie rang kilku koni oraz broni - takie zmiany oferuje tegotygodniowy update Red Dead Online. Próbowaliście już masowego kopytkowania po Dzikim Zachodzie?
plunder red dead online
0 Udostępnień

Plunder – nowy tryb Red Dead Online

Wykorzystaliście już wszystkie opcje na polepszenie swojej sytuacji w ekosystemie internetowej wersji hitu Rockstara, które zaproponowaliśmy wam w naszym poradniku Red Dead Redemption 2 Online? Twórcy gry uważnie wysłuchują uwag graczy i wciąż starają się zaskoczyć nas nowinkami takimi jak Target Races. W tegotygodniowej aktualizacji Red Dead Online wzbogacone zostało zaś o tryb Plunder. Na czym polega?

W trybie rozgrywki Plunder w Red Dead Online naprzeciw siebie stają dwie drużyny, których głównym zadaniem jest zgarnięcie dostawy z wyznaczonej lokacji. Smaczku dodaje fakt, że gracze mogą wślizgiwać się do bazy wroga i kraść ich zaopatrzenie, co czyni z trybu Plunder niesamowitą zabawę w policjantów i złodziei. Skoro można bowiem kraść, łatwo zostać też okradzionym!

Kilka kosmetycznych zmian

Nowy tryb gry Plunder to nie jedyna zmiana, jaką przyniosła ze sobą aktualizacja Red Dead Online. W grze uświadczymy jeszcze od teraz kilka ciekawych dodatków:

  • do 15 kwietnia wszyscy gracze mogą nosić buty, rękawice, kabury oraz płaszcze z 40 rangi niezależnie od zdobytego poziomu,
  • ranga koni typu Turkoman, Missouri Fox Trotter oraz Arabian obniżona została do poziomu 40,
  • do poziomu 60 podniesione zostało wyposażenie Volatile Dynamite, Incendiary Buckshot, Explosive Slug, Express Explosive i Dynamite Arrow,
  • sprzedawcy oferują teraz Owanjila Hat, Porter Jacket oraz Concho Pants.

Zmiany te zmienią jakkolwiek waszą rozgrywkę czy nie będą miały na nią większego wpływu?

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments