Target Races – nowy tryb Red Dead Online

Michał Małysa Premiery i zapowiedzi Publikacja: 26.03.2019, 21:23 Aktualizacja: 26.03.2020, 21:23
Red Dead Online nie powtórzyło olbrzymiego sukcesu swojego nieco starszego brata, jednak Rockstar Games nie traci nadziei. Jedną z oznak ofensywy ma być nowy tryb Target Races, w którym niczym biathloniści będziemy musieli wykazać się nie tylko szybkością, ale i celnym okiem. Brzmi jak dobra zabawa!
target races nowy tryb red dead online
8 Udostępnień

Red Dead Online nie wzbudza entuzjazmu godnego Redemption

Gdyby wieloosobowa wersja odniosła sukces na miarę podstawki (o którym świadczy chociażby bajeczna sprzedaż Red Dead Redemption 2), dziś nikt nie rozmawiałby o Fortnite czy próbach zdobycia pozycji lidera sieciowych strzelanek przez kolejne produkcje uznanych deweloperów. Red Dead Online nie jest jednak na ustach wszystkich graczy, a wielu wcześniejszych entuzjastów przyjmuje go obecnie ze wzruszeniem ramion. Wymieniane są najróżniejsze przyczyny tego stanu rzeczy, a Rockstar Games stara się wzbudzić wśród fanów żar na nowo.

A wbrew pozorom jest na czym bazować. – Kampania single player w Red Dead Redemption 2 to żłobek. Jeden wielki tutorial. Jeżeli czuliście po niej niedosyt przygód i zdecydowaliście się na grę online, to przygotujcie się na skok na głęboką wodę – rozpoczął swój poradnik do Red Dead Online Grzegorz Ćwieluch. – W Red Dead Redemption 2 wszystko dostawaliście za darmo w misjach objaśniających działanie przedmiotów i mechaniki. W wersji online lądujecie do gry prosto z pierdla i dostajecie najgorszy rewolwer i najcieńszy winchester. To tyle jeżeli chodzi o darmówki – dopełnił opisu prawdziwego raju dla fana powolnego pięcia się w hierarchii zbirów Dzikiego Zachodu.

Czy entuzjazm rozbudzi Target Races, nowy tryb Red Dead Online?

Wśród wprowadzanych dość często i wywołujących szerokie dyskusje zmian znalazła się opcja, która powinna mieć wyłącznie pozytywny wydźwięk. Rockstar postanowił wprowadzić do Red Dead Online nowy tryb Target Races. Będą to wyścigi konne, podczas których celne strzały z łuku wypuszczane z siodła podniosą wytrzymałość konia oraz pozwolą uzyskiwać lepsze wyniki. Konny biathlon prezentuje się na premierowym trailerze Target Races następująco:

Wraz z dodaniem do Red Dead Online nowego trybu Target Races, do końca obecnego tygodnia wszyscy gracze otrzymują dwudziestoprocentowy bonus do zdobywanych punktów XP. Miły bonusik, jednak czy aby na pewno świeże zmiany pozwolą nawiązać do legendarnie już wysokiego poziomu Red Dead Redemption 2? Póki co się na to nie zanosi.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments