Pokemon GO: wszystkie daty Spotlight Hour w kwietniu

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 8.04.2020, 13:22 Aktualizacja: 8.04.2021, 13:22
Mimo pandemii koronawirusa przychody z Pokemon GO rosną w zawrotnym tempie. Kto wie, czy w pierwszym tygodniu kwietnia nie podwoją się nawet wobec okresu sprzed powszechnej izolacji. Jest to wynik startu 1. sezonu Pokemon GO Battle League oraz ciekawych mini-eventów. Należą do nich Spotlight Hour, których dokładne terminy poznaliśmy już na cały kwiecień 2020!
pokemon go spotlight hour czerwiec 2020
0 Udostępnień

Poznaliśmy daty wszystkich Spotlight Hour w kwietniu 2020

Jako że wychodzenie na dłuższe polowania stało się w większości państw Europy na chwilę obecną niemożliwe, twórcy Pokemon GO musieli przygotować na ten miesiąc alternatywne eventy wobec braku tak lubianych Dni Społeczności. Community Day przewidziany na marzec został odsunięty w czasie do nieznanego terminu, a na ogłoszenie kwietniowego raczej nie mamy co liczyć.

Jedną z aktywności przewidzianych na kwiecień 2020 stał się mini-event Spotlight Hour. Co wtorek o godz. 18:00 czasu lokalnego rozpoczyna się godzina na złapanie konkretnego pokemona i otrzymanie za niego podwójnej ilości XP. Jakie stworki przyniosą graczom Pokemon GO podwojenie punktów doświadczenia w tym miesiącu?

  • 7 kwietnia – Purrloin
  • 14 kwietnia – Magnemite
  • 21 kwietnia – Wobbuffet
  • 28 kwietnia – Pidgey

Pokemon GO rośnie mimo koronawirusa

Pandemia koronawirusa wymusiła na twórcach Pokemon GO poważne ograniczenie eventów oraz zmianę zasad ich działania. W przypadku zaplanowanego na 9 kwietnia wydarzenia Spring Celebration 2020 chodzi na przykład o skrócenie dystansu potrzebnego do wyklucia się jajek otrzymywanych w prezentach. Powzięte środki ostrożności nie wpływają jednak na wyniki osiągane przez grę.

Jak wynika z badań ośrodka Sensory Tower, w ciągu pierwszego tygodnia poważnych obostrzeń przychody twórców z mikrotransakcji wzrosły w stosunku do średniej z czterech wcześniejszych tygodni o niemal 10 mln dolarów. Nie są jeszcze dostępne dane z końcówki marca i początku kwietnia, ale nie zdziwilibyśmy się, gdyby kwota ta nadal wzrastała. Ciekawe promocje mikrotransakcyjne są ostatnio w grze codziennością, a w samotnej grze bardzo pomógł także marcowy start 1. sezonu Pokemon GO Battle League.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments