Prace nad nowym God of War już trwają?

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 17.01.2020, 12:30 Aktualizacja: 17.01.2021, 13:11
God of War, uznane za najlepszą grę 2018 roku, będzie miało kontynuację - to jest wiadome od wielu miesięcy. Okazuje się, że Sony Santa Monica może już pracować nad nowy God of Warem - animatorka narracji w produkcji udostępniła na Twitterze zdjęcie, które na to wskazuje!
trailer god of war
0 Udostępnień

Kim Newman, animatorka narracji w God of War zdarza szczegóły

W kwietniu studio odpowiedzialne za God of War przekazało fanom gry ukrytą wiadomość w darmowym motywie na PS4 – ”Ragnarok is Coming”. To oficjalnie potwierdziło, że możemy spodziewać się sequela produkcji. Nowe zdjęcie Kim Newman, animatorki narracji w God of War wskazuje, że prace nad sequelem właśnie ruszyły. Kim udostępniła na Twitterze fotografię z sesji motion capture i podpisała ją wymownie: “Dobrze jest znów wbić się w kostium”.

Sony Santa Monica jeszcze nie potwierdziło pracy nad nową grą. Jednak jako że God of War zostało grą roku Game Developers Choice Awards, to byłoby dziwne, gdyby twórcy nie pociągnęli tematu dalej.

Bardzo możliwe, że kolejna część God of War trafi już na PlayStation 5. Premiera PS5 zaplanowana jest na okres świąteczny w 2020 roku. To idealny wybór – z pewnością wiele osób kupi sobie nową konsolę pod choinkę.

Fot. Sony

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments