Premiera Uspjeh, pierwszej produkcji HBO Adria

Michał Małysa Seriale Publikacja: 6.01.2019, 5:41 Aktualizacja: 6.01.2019, 5:41
Spodziewamy się po tym serialu naprawdę wiele! Już dziś premiera Uspjeh – chorwackiej odpowiedzi na Ślepnąc od świateł. Sześcioodcinkowy serial, którego losy powierzono zdobywcy oscara za najlepszy film nieanglojęzyczny, od wczesnych godzin porannych oglądać możemy na platformie HBO GO.
premiera uspjeh hbo go
0 Udostępnień

Ślepnąc od świateł mocno rozbudziło nasze oczekiwania

Nie ukrywamy, że na premierę Uspjeh czekamy z takim zniecierpliwieniem przede wszystkim ze względu na niebywale wysoki poziom innej lokalnej produkcji HBO GO. Ślepnąc od świateł uznaliśmy w naszym rankingu 5 najlepszych seriali 2018 roku za produkcję o naprawdę wysokim poziomie. Tytuł przygotowany przez HBO Adria wydaje się pod wieloma względami o wiele bardziej tradycyjny niż dzieło duetu Żulczyk-Skonieczny, jednak i tak spodziewamy się po nim naprawdę wiele.

uspjeh hbo go

Zagrzeb wydaje się idealnym miejscem na zrealizowanie mrocznego thrillera, który będzie wydawał się jednocześnie bliski i egzotyczny. Fabułę oraz ludzi stojących za tą produkcją scharakteryzowaliśmy pokrótce w naszej notce na temat serialu Uspjeh sprzed kilku dni. Ma być to ponura wiwisekcja współczesnego społeczeństwa skupiającego się wokół bezdusznych miast. Do jej przeprowadzenia posłuży historia czwórki ludzi, których połączą dramatyczne wydarzenia mrocznej bałkańskiej nocy.

Premiera Uspjeh już dziś

Premiera Uspjeh (serial funkcjonuje też w wersji polskiej i angielskiej jako Sukces czy też Success) zaplanowana jest na 6 stycznia. Serial dostępny jest na platformie HBO GO od wczesnych godzin porannych. Przed zabraniem się za oglądanie wszystkich sześciu godzinnych odcinków warto przyjrzeć się również trailerowi.

W rolach głównych obsadzeni zostali Uliks Fehmiu, Marija Skaricic, Toni Gojanovic, Iva Mihalic oraz Tara Thaller. Za scenariusz odpowiada Marjan Alčevski, a reżyseria powierzona została Danisowi Tanoviciowi, zdobywcy oscara za Ziemię niczyją w kategorii „najlepszy film nieanglojęzyczny”.

 

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments