Rajd Szwecji w DiRT Rally 2.0 już w kwietniu!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 10.04.2019, 12:38 Aktualizacja: 10.04.2020, 12:38
Tegoroczny wyścigowy hit Codemasters jest grą nowoczesną również pod względem nowego contentu. Dodatki do produkcji stanowią standardowe sezonowe poszerzanie naszych możliwości. W tym miesiącu do DiRT Rally 2.0 trafia Rajd Szwecji, nowe barwy samochodów oraz dwa pojazdy: BMW M1 oraz Opel Manta 400.
rajd szwecji dirt rally 2
4 Udostępnień

Najlepsze gry wyścigowe tylko od Codemasters

Nabyliście może DiRT Rally 2.0 w jednej z ostatnich Okazji Tygodnia? Jeżeli tego nie uczyniliście, a jesteście fanami czterech kółek na ekranach komputerów i telewizorów, koniecznie śledźcie kolejne promocje. Twórcy tej gry wiedzą bowiem, jak robić najlepsze gry wyścigowe. – Przede wszystkim Dirt Rally 2.0 posiada arcyświetny model jazdy, który sprawia naprawdę wiele przyjemności. Są drobne usterki graficzne oraz można się przyczepić do mało rozbudowanej kariery i do podzielenia pełnej zawartości na płatne DLC, ale w tę rajdówkę gra się po prostu świetnie. Król jest jeden i jest to dzieło panów z Codemasters – pisał w naszej recenzji DiRT Rally 2.0 Patryk.

W oczekiwaniu na czerwcową premierę F1 2019 od Codemasters fani twórców legendarnych gier z serii Colin McRae Rally cieszyć mogą się zimowym Rajdem Szwecji w DiRT Rally 2.0 w całkiem słonecznym kwietniu. To jednak nie jedyne dodatki do gry przewidziane na ten miesiąc. Dostęp do wszystkich zapewni oczywiście wykupiony dostęp sezonowy, ale poszczególne ficzerki kupić można będzie również osobno. Na które warto zwrócić uwagę?

Rajd Szwecji w DiRT Rally 2.0 od 23 kwietnia

Wśród dodatków do DiRT Rally 2.0 na kwiecień prym wiódł będzie przede wszystkim Rajd Szwecji, swoimi ośnieżonymi trasami przywodzący na myśl jedną z pierwszych plansz kultowego Colina 2. W drugim etapie pierwszego sezonu z grą Codemasters przyjdzie nam również wypróbować samochody BMW M1 Procar Rally i Opel Manta 400. Pięć maszyn doczeka się również nowych, specjalnych barw.

Premiera Rajdu Szwecji w DiRT Rally 2.0 przewidziana jest na 23 kwietnia, ale z nowych samochodów oraz kolorów karoserii korzystać będziemy już od dzisiaj. Z jednym małym minusem – BMW M1 doczeka się oryginalnego dźwięku silnika dopiero w przyszłym tygodniu.

Zamierzacie wypróbować dodatki do DiRT Rally 2.0 przewidziane na ten miesiąc, czy wystarczy wam podstawowa wersja gry?

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments