Dirt Rally 2.0 taniej o ponad 30% w Okazji Tygodnia

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 28.03.2019, 16:23 Aktualizacja: 28.03.2020, 16:23
Okazja Tygodnia w PS Store zawsze jest ciekawą propozycją do rozważenia. Tym razem Sony proponuje nam nieco ponad 30% rabatu na DiRT Rally 2.0, zarówno w wersji podstawowej, jak i edycji deluxe. A deweloperzy z Codemasters, twórcy legendarnego Colina, doskonale wiedzą, jak zrobić dobrą grę rajdową!
Dirt Rally 2.0
5 Udostępnień

Świetna wyścigówka w całkiem spoko cenie

Codemasters to prawdziwi specjaliści od rajdowych bestsellerów. To właśnie oni odpowiadają za kultową serię gier wyścigowych sygnowanych nazwiskiem Colina McRae, która po śmierci legendarnego rajdowca przyjęła nazwę DiRT. Ich najnowsze, wydane pod koniec lutego dzieło bez kompleksów staje w szranki z uznanymi poprzednikami. – Przede wszystkim Dirt Rally 2.0 posiada arcyświetny model jazdy, który sprawia naprawdę wiele przyjemności. Są drobne usterki graficzne oraz można się przyczepić do mało rozbudowanej kariery i do podzielenia pełnej zawartości na płatne DLC, ale w tę rajdówkę gra się po prostu świetnie. Król jest jeden i jest to dzieło panów z Codemasters – podkreślał w naszej recenzji DiRT Rally 2.0 Patryk Stec.

Dirt Rally 2.0

Dobrze zatem się stało, że DiRT Rally 2.0 trafił w tym tygodniu do grona gier przecenianych w ramach cyklicznej promocji PS Store. Okazja Tygodnia oznacza w tym przypadku przecenę o 36% (wersja podstawowa, z 289 na 185 zł) lub 33% (wersja deluxe, z 379 na 254 zł). Promocja na tytuł Codemasters potrwa do 3 kwietnia, jeden dzień krócej niż wiosenna wyprzedaż w PS Store.

Wciąż trwa Marcowe Szaleństwo

Na wiosnę Sony nieco zaszalało – a przynajmniej na to wskazywać ma nazwa trwającej do 4 kwietnia promocji. W ramach Marcowego Szaleństwa w PS Store przecenionych zostało ponad sto pięćdziesiąt pozycji, od najgłośniejszych tytułów z segmentu AAA po perełki z rynku gier niezależnych. Najciekawsze propozycje?

Zamierzacie szarpnąć się na przełomie marca i kwietnia na DiRT 2.0 Rally lub którąś z gier oferowanych w ramach Marcowego Szaleństwa?

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments