Ratchet & Clank: Rift Apart z oficjalną datą premiery. Gra zmierza tylko na PS5

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 12.02.2021, 11:55 Aktualizacja: 12.02.2022, 11:55
Sony nie ma zbyt wielu gier wydanych wyłącznie na PlayStation 5, co nie jest rzeczą nową – w przypadku startu PlayStation 4 było podobnie – ale nie zmienia to faktu, że przydałoby się coś, co uzasadni zakup nowej konsoli. Tym dla wielu graczy może być kolejna odsłona Ratcheta & Clanka, która została zapowiedziana rok temu. Studio Insomniac Games ujawniło właśnie datę premiery.
0 Udostępnień

Gotowi wysupłać 70 dolarów?

Zapowiedziana podczas jednej z letnich konferencji Sony nowa część Ratcheta & Clanka wzbudziła spore zainteresowanie graczy, którzy wówczas z wypiekami twarzy czekali na kolejne informacje o tytułach na wyłączność PlayStation 5. Już wtedy było jednak wiadome, że Rift Apart (podtytuł gry) nie ukaże się w czasie premiery nowej konsoli, a dopiero w 2021 roku.

Przeciek sprzed kilku miesięcy sugerował, że produkcja trafi do sprzedaży w pierwszej połowie bieżącego roku i wygląda na to, iż informacje te nie były dalekie od prawdy. Z nowego zwiastuna Ratchet & Clank: Rift Apart wynika, że gra pojawi się 11 czerwca, a już teraz można składać zamówienia przedsprzedażowe, do których dołączane będą różne bonusy.

Bonusy dla zainteresowanych

Osoby, które już teraz zdecydują się na zakup Rift Apart, otrzymają zestaw pięciu pancerzy, specjalną broń, naklejki do trybu fotograficznego, 20 jednostek wewnątrzgrowej waluty oraz cyfrową wersję ścieżki dźwiękowej i artbooka. Dotyczy to jednak tylko edycji premium kosztującej 389 złotych; wersja standardowa, za którą należy zapłacić 329 złotych, zaoferuje wyłącznie pancerze i broń.

Warto pamiętać, że gra ukaże się jedynie na PlayStation 5, którego braki odczuwać będziemy jeszcze przez jakiś czas.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments