Ratchet & Clank za darmo na PS4 bez PS Plusa. Jak dodać grę do biblioteki?

zagrano Aktualności o grach Publikacja: 2.03.2021, 13:45 Aktualizacja: 2.03.2022, 13:45
Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, od dziś do końca marca posiadacze PS4 mogą dodać do swojej biblioteki pierwszą część Ratcheta & Clanka totalnie za darmo. Całość jest częścią Play at Home, inicjatywy mającej zachęcić graczy do pozostawania w domu, by zmniejszyć liczbę zachorowań na koronawirusa.
0 Udostępnień

Komu darmową grę?

W zeszłym tygodniu Jim Ryan, szef Sony Interactive Entertainment, zapowiedział powrót inicjatywy Play at Home, czyli akcji wprowadzonej w zeszłym roku, mającej zachęcić graczy do pozostawania w domach. Zainteresowani mogli wtedy odebrać Journey oraz zbiorcze wydanie odświeżonej trylogii Uncharted – na PlayStation 4.

Teraz z kolei posiadacze konsoli Sony otrzymali opcję dodania do swojej cyfrowej biblioteki pierwszej części Ratcheta & Clanka – wystarczy wejść na kartę gry w sklepie PlayStation, by gra została przypisana do naszego konta już na zawsze. Co ważne, użytkownicy nie muszą posiadać aktywnej subskrypcji PS Plus, by dodać tę i inne gry, które do końca czerwca mają zostać udostępnione w ramach inicjatywy Sony. Ratchet & Clank można dodać od dziś (tj. 2 marca) do 31 marca do godziny 17:00 czasu polskiego.

Przypominamy, że 11 czerwca wyłącznie na PlayStation 5 ukazać ma się kontynuacja omawianej gry, czyli Ratchet & Clank: Rift Apart. Tytuł w wersji standardowej kosztować będzie 329 złotych, a za wydanie z dodatkami konieczne będzie wysupłanie aż 389 złotych.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments