RDR 2 na PC – uważni fani znaleźli kolejne tropy

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 5.07.2019, 11:00 Aktualizacja: 5.07.2020, 10:56
Niezwykle ciekawy trop w kwestii RDR 2 na PC udało się znaleźć jednemu z fanów produkcji Rockstara. Znaleziskiem podzielił się na Twitterze i wygląda to naprawdę obiecująco, a przynajmniej znacznie lepiej niż filmik sprzed kilku miesięcy, pokazujący rzekomo menu wersji komputerowej. Marzenie PC-towców się ziści?
18 Udostępnień

O Red Dead Redemption 2 na PC słyszymy co jakiś czas

O przeniesieniu ubiegłorocznego konsolowego hitu (ocenionego w naszej recenzji Red Dead Redemption 2 na 9,5/10) na komputery osobiste mówi się od dawna. Czy Red Dead Redemption 2 wyjdzie na PC spekulowało się właściwie przed premierą gry, a pod koniec zeszłego roku ukazał się nawet pamiętny filmik z rzekomym menu wersji komputerowej.

Niestety, póki co Rockstar Games wciąż na ten temat milczy, choć wydanie wersji pecetowej z pewnością spodobałoby się wydawcy gier studia, Take Two Interactive. Mimo braku konkretnych deklaracji, oznak bliskiego wyjścia RDR 2 na PC nie przestają poszukiwać fani. Od czasu do czasu udaje im się natknąć na coś ciekawego.

Oznaka RDR 2 na PC w kodzie Rockstar Social Club?

Jeden z fanów odnalazł rzekomy ślad RDR 2 na PC w kodzie Rockstar Social Club, czyli społecznościowej usługi, która łączy użytkowników sieciowych trybów produkcji Rockstara: Red Dead Online oraz GTA Online.

Chociaż PC oznaczać może oczywiście wiele skrótów, jego obecność zaraz obok PS4 nie wskazuje, aby te dwie literki umieszczone mogły zostać w tym miejscu przypadkowo. Sądzicie, że w obliczu coraz większej liczby plotek na temat RDR 2 na PC twórcy gry w końcu się ugną i powiedzą coś więcej na ten temat?

Źródło: PCGamer. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments