Red Dead Redemption 2 okazją tygodnia w PS Store!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 14.03.2019, 17:09 Aktualizacja: 14.03.2020, 17:09
Wahacie się jeszcze nad zakupem najnowszego przeboju Rockstar Games w wersji cyfrowej? Pomóc może wam fakt, że Red Dead Redemption 2 trafiło właśnie do promocji Okazja Tygodnia w PS Store. Za najtańszą edycję bestsellerowego tytułu zapłacimy od dzisiaj w PS Store 209 zł.
premiera red dead redemption 2
3 Udostępnień

Red Dead Redemption 2 w ofercie Okazja Tygodnia

Do grona przecenianych regularnie w PS Store gier dołączyło tym razem Red Dead Redemption 2. Okazja Tygodnia to cykliczna możliwość nabycia najlepszych gier w cenach znacznie niskich niż zazwyczaj. Niestety, najświeższy hit Rockstar (nie licząc oczywiście Red Dead Online) nie doczekał się obniżki spektakularnej.

oceny red dead redemption 2

Przecena RDR2 waha się w ofercie Okazji Tygodnia od 27 do 28 procent, w zależności od wybieranej przez nas wersji gry. Podstawową kupimy po obniżce za 209 zł (przecena z 289 zł), Special Edition za 249 zł (przecena z 349 zł), a Ultimate Edition za 289 zł (przecena z 399 zł). Są to dobre oferty, jednak w największych marketach elektronicznych wersję pudełkową nabędziemy już od 150 zł na PS4 i 159 zł na Xbox One. Spora różnica!

W tę grę naprawdę warto zagrać

Nieistotne, gdzie i z jakim rabatem nabędziemy naszą kopię Red Dead Redemption 2, pewne jest tylko jedno – w tę grę po prostu trzeba zagrać. Jest ona powszechnie uznawana za najlepszą grę obecnej generacji konsol, zarówno pod względem dbałości Rockstar Games o wszelkie szczegóły, jak i zwyczajnej przyjemności płynącej z rozgrywki. Dość powiedzieć, że premiera RDR2 była największym i najbardziej dochodowym wydarzeniem branży rozrywkowej w ubiegłym roku, bezproblemowo deklasując nawet najgorętsze hity filmowe wprost z Hollywood.

fabuła red dead redemption 2

Jeśli macie jeszcze opory, w podjęciu decyzji pomóc może wam nasza recenzja Red Dead Redemption 2. – Czemu nie dziesiątka? Choć jest to świetny tytuł, to jednak toporne sterowanie, rodem jeszcze z poprzedniej generacji może popsuć czasami zabawę. Wiele osób czekało na niego z wielką niecierpliwością. Moim zdaniem dziesiątka oznacza pełną perfekcję. A do tej RDR 2 jeszcze trochę brakuje – pisała Ewelina. Poza tymi drobnymi mankamentami wszystko z grą jest idealnie. Polecamy!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments