Ryan Gosling w ekipie Marvela? To on zabić może postać Hemswortha

Michał Małysa Komiksy Publikacja: 19.08.2019, 13:00 Aktualizacja: 19.08.2020, 14:46
Czyżby Ryan Gosling zagrać miał jednego z marvelowskich złoczyńców i jako rzeźnik bogów Gorr zabić w Thor: Love and Thunder postać odgrywaną przez Chrisa Hemswortha? Ciekawa wizja rozogniła fanów po spotkaniu aktora z Taiką Waititim. Czy taki scenariusz jest możliwy?
ryan gosling w thor love and thunder
5 Udostępnień

Ryan Gosling na spotkaniu z Taiką Waititim

Kolejne plotki i ploteczki z Hollywoodu! Paparazzi wypatrzyli uwielbianego na całym świecie aktora Ryana Goslinga w towarzystwie Taiki Waititiego. Jako że dwójkę te widziano razem po raz pierwszy i nie słyszano wcześniej o ich zażyłości towarzyskiej, dość oczywiste wydaje się, że spotkali się w sprawach służbowych.

Taika Waititi ogłoszony został niedawno jako reżyser czwartej części Thora. Nie było w tym nic dziwnego, gdyż poprzednia odsłona Thor: Ragnarok odniosła naprawdę duży sukces, ale zapowiedziany na Comic-Conie 2019 w San Diego Thor: Love and Thunder na spokojnie może go przebić. To nie tylko kwestia reżysera, ale i mnóstwa gwiazd, które zostały już ogłoszone. Ewentualny angaż Ryana Goslinga byłby tylko wisienką na torcie, bo cały ten wózek ma już kto ciągnąć.

Thor: Love and Thunder to plejada gwiazd!

Nawet jeżeli Ryan Gosling w Thor: Love and Thunder miałby ostatecznie nie zagrać (Waititi tworzy obecnie również inny projekt, który poświęcony jest piłce nożnej, więc aktor mógłby zagrać również tam), film i tak wypełniony będzie gwiazdami. Oprócz oczywistego powrotu Chrisa Hemswortha jako Thora i Thessy Thompson jako Valkyrie, w nowej odsłonie przygód Gromowładnego ujrzymy przede wszystkim Natalie Portman.

Amerykańsko-izraelska aktorka odegra w Thor: Love and Thunder główną rolę. Jak to się stanie? Fabuła filmu bazowała będzie na komiksie Mighty Thor napisanym przez Jasona Aarona. W jego fabule nowym Thorem staje się kobieta, dawna dziewczyna Odinsona. Kogo u boku gwiazdy Leona Zawodowca, Gwiezdnych Wojen czy Czarnego Łabędzia zagrać mógłby Gosling? Fani spekulują o postaci Baldera Odinsona (przyrodni brat Thora) albo złoczyńcy Gorra, Rzeźnika Bogów. W tym drugim przypadku Chris Hemsworth mógłby zginąć z ręki Ryana Goslinga i zostać pomszczony przez Natalie Portman!

Data premiery Thor: Love and Thunder została ustalona wstępnie na 5 listopada 2021 roku.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments