Thor 4. Powrót Chrisa Hemswortha potwierdzony!

Michał Małysa Komiksy Publikacja: 18.07.2019, 14:00 Aktualizacja: 24.07.2020, 10:41
Thor: Ragnarok okazał się olbrzymim sukcesem, dlatego też nie dziwi zaangażowanie Taiki Waititiego do prac nad kolejną częścią serii. Powstanie Thora 4 zostało już oficjalnie potwierdzone, choć nie znamy takich szczegółów jak data premiery czy założenia fabularne. Niemal pewien jest powrót Chrisa Hemswortha.
thor 4 chris hemsworth
1 Udostępnień

Powstaje Thor 4. Kiedy premiera filmu Marvela?

Wiemy już, że na ekrany powróci wasz ulubiony nordycki bohater, o ile oczywiście nie traktujecie jako takiej postaci Kratosa z najnowszej odsłony God of War. O tym, że Thor 4 powstaje, doniósł Hollywood Reporter. Ujawniono również, że i w tym przypadku reżyserem filmu zostanie Taika Waititi. Thor: Ragnarok odniósł wystarczająco duży sukces, aby Marvel chciał przyciągnąć tego twórcę za wszelką cenę.

Niestety, trudno nawet zgadywać kiedy premiera Thor 4. Powinniśmy spodziewać się jej w przeciągu kilku lat, jednak na szersze informacje przyjdzie jeszcze czas. Być może zostaną one podane na zbliżającym się Comic Conie w San Diego. Święto amerykańskich fanów komiksu rozpocznie się w tym roku 19 lipca.

Kogo oprócz Chrisa Hemswortha zobaczymy w Thorze 4?

Podobnie jak w przypadku daty premiery Thor 4, zagadką pozostają również aktorzy. Trudno spodziewać się, aby do prac nad filmem nie został zaangażowany Chris Hemworth. Rola Thora przyniosła mu naprawdę wielki sukces, więc nie powinno być z tym problemu. Fani liczyć mogą także na powrót Tessy Thompson, która brawurowo odegrała Valkyrie. Teraz jako postać biseksualna wraz z Natalie Portman w roli kobiety-Thora odpowiadała będzie za odpowiednią ilość wątków emancypacyjnych.

Nie należy przy tym zapominać o samym reżyserze. Taika Waititi wcielił się w uwielbianą przez fanów Marvela epizodyczną postać Korga i to on jest drugą po Chrisie Hemsworthie osobą, której pojawienia się na ekranie możemy spodziewać się w dniu premiery Thor 4.

Czy kolejny zapowiedziany film Marvela będzie w stanie powtórzyć sukces ostatnich hitów o komiksowych bohaterach, wśród których wymienić warto nie tylko Thor: Ragnarok, ale również recenzowane przez nas Avenger’s Endgame czy Spider-Man: Far From Home? Miejmy nadzieję, że przekonamy się o tym jak najprędzej!

 

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments