Sniper: Ghost Warrior Contracts 2. CI Games ogłasza datę premiery i cenę gry

zagrano Aktualności o grach Publikacja: 5.03.2021, 11:49 Aktualizacja: 5.03.2022, 11:49
Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami nowa odsłona “Snipera z Polski” pojawi się jeszcze w tym roku, a CI Games jest wreszcie gotowe na ujawnienie dokładnej daty premiery. Oprócz terminu wydania firma udostępniła nowy zwiastun z elementami rozgrywki oraz podała cenę tytułu na komputerach osobistych i konsolach.
0 Udostępnień

Więcej tego samego – po raz piąty

Fani soulslike’ów ze zniecierpliwieniem czekają na Lords of the Fallen 2, kontynuację gry z 2014 roku stworzonej przez Tomasza Gopa pod skrzydłami CI Games, a w międzyczasie warszawskie studio zdecydowało się na wypuszczenie kolejnej odsłony “Snipera z Polski”. Ghost Warrior Contracts 2 to piąta odsłona serii zapoczątkowanej w 2010 roku. Serii, która – trzeba przyznać – odniosła całkiem spory sukces finansowy (według informacji ze stycznia bieżącego roku gry z tego cyklu sprzedały się w liczbie 11 milionów egzemplarzy), jednak nigdy nie oferowała niczego ponad to, co już wcześniej widzieliśmy u konkurencji.

Wszystko wskazuje na to, że Sniper: Ghost Warrior Contracts 2, który wczoraj dostał nowy zwiastun, będzie utrzymany w podobnym tonie – gra zaoferuje niemal dokładnie to samo, co poprzednia odsłona, z tym że wszystko będzie podane w ładniejszej oprawie graficznej. Jedyną nowością, jaką dało się wyłowić z informacji prasowej, są zabójstwa z odległości powyżej 1000 metrów, więc wiecie – nadchodzi prawdziwa rewolucja.

Platformy, data premiery i przedsprzedaż

Oprócz otrzymania zwiastuna dowiedzieliśmy się również, na czym i kiedy będziemy mogli zagrać w kolejnego “Snipera z Polski”. Gra pojawi się na komputerach osobistych oraz konsolach zarówno poprzedniej (PS4, Xbox One), jak i obecnej generacji (PS5 i Xbox Series X|S) już 4 czerwca bieżącego roku. W prasówce znalazła się również wspominka o polskiej wersji językowej (napisy), a jako że nie wszystkie gry, które w najbliższym czasie ukażą się na naszym rynku, będą ją miały, temat lokalizacji ponownie powrócił.

Grę można zamówić w przedsprzedaży zarówno w wersji na konsole, jak i pecety w wybranych sieciach sklepów – najlepiej jest po prostu sprawdzić stronę, na której zebrano wszystkie oferty. Osoby z “pre orderem” mogą liczyć na bonusy w postaci nowych broni i skórek. Cena całkiem atrakcyjna jak na współczesne standardy – 150 złotych za wersję na daną konsolę i około 100 złotych na komputery osobiste.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments