Sony zmienia ofertę PS Plus na lipiec po krytyce subskrybentów

Ewelina Zdancewicz-Pękala Aktualności o grach Publikacja: 2.07.2019, 16:10 Aktualizacja: 2.07.2019, 16:14
Sony postanowiło nieco zmienić listę gier dostępnych w usłudze PS Plus w lipcu. Stało się to na skutek licznych głosów zawodu mówiących o tym, że poprzednio proponowane gry są bardzo słabe.
Detroit Become Human
26 Udostępnień

Detroit: Become Human w lipcu w PS Plusie

Przypomnijmy, że wcześniej grami ogłoszonymi na lipiec w PS Plusie były PES 2019 i Horizon Chase Turbo. Liczne głosy protestu (niektórzy już kolejny raz poważnie zastanawiali się nad rezygnacją z subskrypcji) sprawiły jednak, że Horizon Chase Turbo zostaje w lipcowej ofercie, ale dołącza do niego gra Detroit: Become Human Cyfrowa Edycja Specjalna.

To świetna wiadomość, bo Detroit jedna z najlepszych i najbardziej dopracowanych pod każdym względem produkcji Quantic Dream. Akurat tę grę z czystym sumieniem możemy wam polecić. Detroit: Become Human już można pobierać.

Dokonaliśmy zmiany na liście gier dostępnych w PS Plus. W lipcu otrzymacie darmowy dostęp do Detroit: Become Human Cyfrowa Edycja Specjalna oraz Horizon Chase Turbo ➡️ http://bit.ly/2XoDCXN

Gepostet von PlayStation Polska am Dienstag, 2. Juli 2019

Jak myślicie, czy subskrybenci usługi Microsoftu mogą liczyć na podobną zmianę? W lipcu także nie trafiło im się najlepsze rozdanie gier z Games with Gold.

Zobacz także:
Fort Triumph z dużą aktualizacją
Aktualności o grach, 24 Wrz 2019

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o