Star Wars Jedi: Fallen Order – bug zmusza do restartu gry

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 20.11.2019, 15:00 Aktualizacja: 20.11.2020, 15:07
Wspaniałe oceny, chwalony system walki, dostarczenie fanom Gwiezdnych Wojen zapierającej dech w piersiach fabuły... Jedynym mankamentem obok bardzo krótkiej rozgrywki jest w Star Wars Jedi: Fallen Order bug, który zmusza do restartowania całej gry i przechodzenia jej od początku. To może zaboleć!
star wars jedi fallen order bug
9 Udostępnień

Restart wymuszany przez głupi bug w Star Wars Jedi: Fallen Order

Dziennikarze portalu Kotaku informują o dwóch miejscach, w których napotkać można irytujący bug w Star Wars Jedi: Fallen Order. Zbyt szybki progres w obrębie gry powoduje, że nie jesteśmy w stanie ukończyć danego zadania, a powrót do wcześniejszych etapów jest niemożliwy ze względu na system save’ów.

Lokacje zmuszające do restartu Star Wars Jedi: Fallen Order to:

  • Dathomir – gracze znajdują tam przepaść, której nie są w stanie pokonać bez zyskania odpowiedniego poziomu w skoku przy użyciu Mocy. Mimo to czasami udaje się przejść ten etap bez zdobycia kluczowych umiejętności, a następnie utknąć pomiędzy brakiem możliwości powrotu i niemożnością ukończenia misji ze względu na niedostatecznie rozwiniętą postać.
  • Kashyyyk – niektórym graczom nie aktywują się dwa droidy niezbędne do ukończenia poziomu. Jest to jednak znacznie mniej powszechny problem niż ten na planecie Dathomir, więc ma dla twórców gry ze studia Respawn Entertainment o wiele niższy priorytet.

Jedna z najlepszych premier w 2019 roku!

Nawet licznie sygnalizowane przez graczy problemy nie sprawiły, że oceny Star Wars Jedi: Fallen Order mogłyby polecieć na łeb na szyję. Tytułu wyprodukowany na zlecenie EA przez Respawn Entertainment jest jedną z dwudziestu najlepszych gier na PlayStation 4 w 2019 roku według serwisu Metacritic. A jeszcze lepiej jest w przypadku Star Wars Jedi: Fallen Order na PC. Średnia ocen gry wynosiła tam w dniu premiery aż 90%, co wrzuciło produkcję do grona pięciu najlepszych gier 2019 roku z tej platformy!

Premiera nowej produkcji osadzonej w świecie Gwiezdnych Wojen miała miejsce 15 listopada 2019. Gra ukazała się wówczas na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Co więcej, Star Wars Jedi: Fallen Order trafi na Steam – będzie to pierwsza od ośmiu lat produkcja ze stajni EA, którą dystrybuować będzie również platforma Valve.

Źródło: Kotaku. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments