Stranger Things 3 już w Netflix!

Michał Małysa Seriale Publikacja: 4.07.2019, 12:00 Aktualizacja: 4.07.2020, 11:34
Liczne kampanie marketingowe, które próbują wykorzystać popularność jednego z najbardziej udanych seriali Netfliksa, tylko podbijają i tak spory hajp na Stranger Things 3. Premiera na całe szczęście już dziś, 4 lipca, choć najbardziej niecierpliwi fani mogą być niepocieszeni z wypuszczenia odcinków w środku tygodnia.
9 Udostępnień

Premiera hajpowana jak mało która

Jeżeli odpuściliście oglądanie Stranger Things po mniej emocjonujących pierwszych odcinkach drugiego sezonu, możecie nie zdawać sobie sprawy, jak wielki hajp nakręcony jest na ten serial. Najlepiej uświadamiają to rekiny marketingu, które zwęszyły wokół trzeciego sezonu ST krew i nawiązują z Netfliksem współpracę na każdym możliwym polu. Przykłady?

  • Popularne dzieła kinowe czy telewizyjne nie pojawiają się w świecie gamingu już tylko z okazji growych adaptacji. To również współprace marketingowe cyfrowych marek, takie jak choćby umieszczenie portali do świata Stranger Things w Fortnite.
  • Pionierami w wykorzystywaniu nowoczesnych środków przekazu do promowania swoich produktów są marki modowe, toteż zupełnie nie dziwi kolekcja Nike inspirowana Stranger Things.
  • Jednym z elementów oferty IKEI dla graczy i fanów seriali zostały w dubajskim salonie przedmioty, które mogą stanowić wyposażenie pokoju całkowicie odtwarzającego wystrój wnętrz z popularnych produkcji, w tym właśnie Stranger Things.
  • Na połączeniu współczesności z nostalgią wiele ugrać mogą niegdyś popularne marki, które starają się odnaleźć w nieprzyjaznych warunkach technologicznych. Trudno znaleźć w tym obszarze lepsze świadectwo niż inspirowane Stranger Things 3 aparaty Polaroida.

Stranger Things 3 już na Netfliksie. Dotrwacie do weekendu?

W końcu nadszedł moment, na który czekało wielu fanów seriali. Premiera trzeciego sezonu Stranger Things, zaplanowana na 4 lipca 2019 roku, ziściła się. Kolejny rok upłynął w Hawkins stosunkowo spokojnie, jednak w wakacje 1987 roku społeczność amerykańskiego miasteczka znów wystawiona zostanie na atak paranormalnych sił. Czy poradzą sobie z nimi młodzi bohaterowie, w których organizmach buzować zaczynają pierwsze oznaki dojrzałości?

Dacie radę powstrzymać się przed obejrzeniem Stranger Things 3 już teraz-natychmiast, czy nie wytrzymacie do weekendu i noc przed ostatnim dniem roboczym będzie dla was stracona?

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments