Nowy kontroler od SteelSeries Stratus Duo

Michał Małysa Sprzęt Publikacja: 31.01.2019, 16:41 Aktualizacja: 31.01.2020, 16:42
Pod koniec lutego SteelSeries, producent profesjonalnego sprzętu dla graczy zaprezentował nowy multiplatformowy kontroler. Stratus Duo ma być zupełnie nową jakością na rynku.
0 Udostępnień

Stratus Duo już po oficjalnej prezentacji

Nowy kontroler to opcja wyboru dla graczy między bezprzewodową łącznością 2.4GHz, aby połączyć się z systemem Windows i Bluetooth, aby korzystać z systemu Android, Oculus Go i Samsung VR. Współpracuje też ze Steamem. Dzięki temu użytkownicy Stratus Duo będą mogli zagrać w tysiące tytułów, które wspierają kontrolery oraz cieszyć się z trybu Steam Big Picture oraz SteamLink.

Do zestawu zostanie dołączony odbiornik, który oferuje solidną bezprzewodową łączność 2.4GHz z PC. Co ważne kontroler nie wymaga dodatkowego oprogramowania. Po zakupach wyjmujemy produkt z pudełka, wybieramy formę łączności i… gramy!

Stratus Duo ma rozmiar i układ przycisków podobny do kontrolerów konsolowych, ale jego design został ulepszony (czerpie z modelu Stratus XL). Oferuje m.in. nową technologię spustów – Magnetic Hall Effect, która zapewni ich trwałość i precyzję. Solidne i płynne granie gwarantują również klikalne analogowe joysticki. Kontroler jest zasilany baterią litowo-jonową o żywotności 20+ godzin grania na jednym ładowaniu. W zestawie znajduje się przewód Micro USB o długości 1.8 metra.

Stratus Duo jest już dostępny w oficjalnym sklepie internetowym SteelSeries.com.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments