Escape Room: Tajemnica Eldorado już niedługo!

Michał Małysa Gry planszowe Publikacja: 21.02.2019, 9:38 Aktualizacja: 25.03.2020, 12:56
Escape Room: Tajemnica Eldorado to najnowsza gra karciana w klimatach klasycznego escape roomu od wydawnictwa FoxGames. Tym razem gracze wcielą się w grupę rozbitków w serce tajemniczej i groźnej dżungli.
0 Udostępnień

Zbliża się egzotyczna przygoda!

Gry z serii Escape Room od FoxGames dały się poznać jako przemyślane i dobrze opracowane propozycje dla wymagających graczy. Dotychczas w serii ukazały się trzy tytuły: Skok w Wenecji, Podróż w czasie i Atak na Londyn. To szybkie gry karciane bazujące na klimacie klasycznego escape roomu, czyli pokoju, z którego trzeba uciec w ciągu godziny, rozwiązując po drodze różnego rodzaju zagadki. Tak jak wcześniej pisaliśmy tego typu rozrywka cieszy się w Polsce coraz większą popularnością, a za tym trendem idą też wydawcy, którzy przygotowują coraz ciekawsze tytuły “ucieczkowe” na plansze.

Tajemnica Eldorado to najnowsza część serii Escape Room od FoxGames, która ma zadebiutować już 27 lutego. Patrząc na poprzednie gry z tej serii, Eldorado możemy kupować w ciemno – FoxGames zawsze trzymało wysoki poziom. A najnowsza przygoda zapowiada się doprawdy egzotycznie! Oto opis Eldorado ze strony wydawcy:

“Jesteście grupą odkrywców, którzy już od dawna szukali legendarnego złotego miasta w sercu dżungli – bez powodzenia. Podczas powrotnego lotu rozbija się wasz samolot, a wy gubicie się w niezbadanym obszarze lasu, gdzie niebezpieczeństwo czai się na każdym kroku. To może być wasz koniec… lub ostatnia szansa na rozwikłanie tajemnicy Eldorado!”

Escape Room: Tajemnica Eldorado to gra karciana przeznaczona dla grupy przyjaciół bądź samotnego śmiałka. Gra jest kieszonkową wersją rozrywki typu escape room, w której gracze zostają „uwięzieni” i postawieni w pozornie beznadziejnej sytuacji, a ich celem jest rozwiązywanie różnorodnych zagadek i wydostanie się z tarapatów w jak najkrótszym czasie.

Zobacz także:
Biomutant. Premiera gry już jutro
Premiery i zapowiedzi, 24 maj 2021
Knockout City. Już dziś możesz zagrać w zbijaka
Premiery i zapowiedzi, 21 maj 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments