Techland wstaje z kolan? Jeszcze nie, ale ma dla fanów Dying Light 2 wiadomość

zagrano Aktualności o grach Publikacja: 17.03.2021, 22:03 Aktualizacja: 17.03.2022, 22:03
Zapowiedziana na dziś aktualizacja prac mająca pokazać, w jakim stanie jest Dying Light 2, zdecydowanie nie jest tym, czego oczekiwało się od Techlandu. Kilku deweloperów na prawie 3-minutowym filmie nie zdradza zbyt wielu informacji, a zapowiada jedynie, by fani "wytrzymali jeszcze trochę". W materiale nie zabrakło również fragmentów rozgrywki, jednak na pełną prezentację przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.
Dying Light 2 to najnowsza premiera Techlandu
0 Udostępnień

Zawiało nudą

Zgodnie z zapowiedzią, Techland przygotował materiał, w którym zdradza, jak miewa się Dying Light 2. Problem w tym, że za wiele z niego nie wynika, a film to jedynie krótkie zapewnienie od kilku kluczowych deweloperów, w tym Tymona Smektały, głównego projektanta gry, że projekt posuwa się naprzód i wkrótce studio będzie gotowe do ujawnienia kolejnych informacji. Przy okazji podziękowano fanom za wsparcie i poproszono o jeszcze trochę cierpliwości, a w międzyczasie odczytano kilka komentarzy od rozczarowanych osób.

Po wizerunkowym kryzysie, jaki wywołał reportaż The Gamera, w którym przedstawiono prezesa Marchewkę i resztę kadry kierowniczej w bardzo negatywnym świetle, a sam projekt porównano do “piekła deweloperskiego”, z czystym sumieniem można napisać, że spodziewano się czegoś więcej. Materiał nie mówi praktycznie nic o tym, w jakim stanie znajduje się Dying Light 2, choć na końcu filmu widnieje data – rok 2021.

Być może w ciągu najbliższych 9 miesięcy gra doczeka się premiery, ale z otwieraniem szampana warto się jeszcze wstrzymać, ponieważ dostaliśmy kilka fragmentów z rozgrywki i nie wyglądają one zbyt zachęcająco. Przede wszystkim niewiele różnią się one od pierwszej części i na razie pozostaje mieć nadzieję, że kolejne prezentacje będą bardziej udane. Przy okazji zaproszono fanów do zadawania pytań i dyskusji na Discordzie gry, więc być może stamtąd zainteresowani dowiedzą się czegoś więcej.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments