The Medium na nowym zwiastunie. Zapowiedź od Platige Image

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 15.01.2021, 12:22 Aktualizacja: 15.01.2022, 12:22
Już za niecałe dwa tygodnie posiadacze pecetów i Xboksów Series X|S sprawdzą, czy The Medium faktycznie jest takie straszne, a Bloober Team nie przestaje zasypywać nas kolejnymi zwiastunami. W zeszłym tygodniu dostaliśmy materiał z rozgrywki, później dwoje deweloperów opowiedziało o sposobie projektowania obu wymiarów, a wczoraj zostaliśmy uraczeni zwiastunem live action, którego scenarzystą był Tomasz Bagiński z Platige Image.
0 Udostępnień

Kolejny dzień, kolejny zwiastun

Nadchodzące The Medium to zdecydowanie jedna z ważniejszych gier, jakie ukażą się na początku 2021 roku, co sprawia, że Bloober Team z jeszcze większą intensywnością wypuszcza kolejne materiały promocyjne. Pod koniec zeszłego tygodnia opublikowano obszerny materiał z rozgrywki, a kilka dni później pisaliśmy o dziennikach deweloperskich, w których dwoje twórców opowiada o projektowaniu dwóch wymiarów.

Wczoraj natomiast dostaliśmy zwiastun live action, za realizację którego odpowiada Platige Image. Scenarzystą zapowiedzi został Tomasz Bagiński (znany przede wszystkim ze stworzenia nominowanej do Oscara Katedry czy filmów do growych Wiedźminów), reżyserią natomiast zajął się Paweł Maślona (Atak paniki, Motyw, Demon).

Przypominamy, że The Medium ukaże się już 28 stycznia (pierwotnie miał to być 10 grudnia) tylko na komputerach osobistych i Xboksie Series X|S. Gra od dnia premiery będzie dostępna w Game Passie. Więcej o mocno wyczekiwanej produkcji przeczytacie w obszernym artykule Radka – tam podane zostały również wymagania sprzętowe gry.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments