Trailer A Plague Tale: Innocence. Kto jest potworem?

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 7.05.2019, 16:00 Aktualizacja: 7.05.2020, 6:39
Zapowiedziana na 14 maja premiera produkcji Asobo Studio ma szansę dorównać klimatem największym hitom narracyjnym ostatnich lat. Świeży trailer A Plague Tale: Innocence nakazuje spojrzeć nieco inaczej na kwestię potworów przemierzających świat gry. Czy to szczurów powinniśmy bać się najbardziej?
gameplay a plague tale innocence
10 Udostępnień

Nieoczekiwany hit maja lub nawet roku?

Jesteśmy przekonani, że A Plague Tale: Innocence może być jednym z najbardziej nieoczekiwanych hitów nie tylko wśród premier majowych, ale i tych z całego roku. Czym bliżej premiery, tym bardziej da się odczuć mroczny klimat produkcji francuskiego Asobo Studio. To kwestia nie tylko ostatniego gameplayu A Plague Tale: Innocence czy najświeższego trailera.

Średniowieczna skradanka zdobyć może serca graczy przede wszystkim opowiadaną historią. Ta zaś odwoływała się będzie do tych samych motywów, które przyciągnęły nas do największych narracyjnych hitów ostatnich lat.

Fabuła A Plague Tale: Innocence koncentrowała będzie się na nastoletniej Amicii de Runes, która wraz z młodszym bratem uciekać będzie przed przerażającą inkwizycją po bezdrożach czternastowiecznej Francji. Kraj terroryzowany przez dżumę, roznoszące chorobę szczury oraz jeszcze gorszą od czarnej śmierci inkwizycję stanowi idealne tło dla poruszającej historii.

Wszyscy gracze oczekujący na kolejną porcję wzruszającej fabuły z The Last of Us: Part II powinni zainteresować się ustaloną na 14 maja premierą. Przekonać może ich do tego świeży trailer A Plauge Tale: Innocence.

Trailer A Plague Tale: Innocence – Monsters

Spodziewaliście się, że w roli najgroźniejszego wroga wystąpią kojarzone z tym tytułem szczury? Cóż, świeży trailer A Plague Tale: Innocence pokazuje, że potwory niekoniecznie przyjmować muszą nieludzkie kształty.

A Plague Tale: Innocence, przygodowa gra akcji nastawiona na eksplorację świata, rozwiązywanie zagadek środowiskowych oraz sekwencje skradankowe, ukaże się już 14 maja. Gra dostępna będzie na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One, a także komputery PC. Za jej opracowanie odpowiada francuskie Asobo Studio.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments