Trailer Sekiro: Shadows Die Twice z Mnichem

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 5.02.2019, 5:31 Aktualizacja: 5.02.2019, 5:31
Już 22 marca 2019 r. fani hardkorowych action rpg z elementami skradanki i gier typu soulslike dostaną spóźniony świąteczny prezent. Trailer Sekiro: Shadows Die Twice zapowiada nie tylko groźnego bossa w złowróżebnej masce, ale również samą grę. Choć nie czyni tego w najbardziej porywający sposób...
trailer sekiro shadows die twice
0 Udostępnień

Tego pana już gdzieś widzieliśmy

Pierwsze doniesienia o kolejnej grze twórców Dark Souls czy Bloodborne nie spotkały się z najcieplejszym przyjęciem graczy. Z wierzchu produkcja ta nie wydaje się bowiem szczególnie różnić od poprzednich tytułów studia From Software. Deweloperzy zapowiadają piekielnie trudne walki, odradzającego się bohatera oraz system rozwoju postaci, który pozwala neutralizować cechy coraz to silniejszych wrogów. Brzmi znajomo i nieco powtarzalnie?

trailer sekiro shadows die twice

Cóż, w praktyce wygląda to wszystko zdecydowanie lepiej. Pokazany we wrześniu gameplay Sekiro: Shadows Die Twice zaprezentował niezwykle dynamiczną rozgrywkę w przyjemnej dla oka oprawie graficznej. Na dwunastominutowym zapisie wideo ujrzeliśmy walkę z kilkoma rodzajami przeciwników oraz bossem, którego teraz przywołuje najświeższy trailer Sekiro: Shadows Die Twice. Co możemy o nim powiedzieć?

Trailer Sekiro: Shadows Die Twice jest… króciutki

Niestety, trailer Sekiro: Shadows Die Twice nie wnosi wiele nowego do naszej wiedzy na temat gry. Klimatyczna muzyczka, standardowe stopniowanie napięcia oraz zaprezentowanie znanego już bossa – wszystko to zmieszczone w niespełna trzydziestu sekundach.

Po gameplayu jesteśmy przekonani, że na tę grę warto czekać zdecydowanie bardziej, niż mógłby sugerować to krótki i niezbyt porywający trailer. Premiera action RPG z elementami skradanki i gry typu soulslike zapowiedziana została na 22 marca 2019 r. Sekiro: Shadows Die Twice ukaże się wtedy na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments