Trailer The Forge – DLC Shadow of the Tomb Raider

Michał Małysa Gry Publikacja: 12.11.2018, 12:36 Aktualizacja: 26.02.2020, 7:24
Jeżeli znudziła wam się już rozgrywka w Shadow of the Tomb Raider, z pewnością ucieszy was trailer The Forge – pierwszego DLC najnowszej gry o Larze Croft. Początek siedmioczęściowej przygody przeniesie panią archeolog do zalanej lawą kuźni upadłych bogów, gdzie Lara odkryje sekrety Kuwaq Yaku.
trailer the forge
0 Udostępnień

Co warto wiedzieć o pierwszym DLC Shadow of the Tomb Raider?

The Forge jest pierwszą częścią opowieści złożonej z siedmiu odcinków. Dostęp do każdego z nich zapewniany jest w ramach Season Pass (125 zł na Steamie), ale można będzie zakupić również pojedyncze przygody. W pierwszym DLC  Shadow of the Tomb Raider pani archeolog przemierza zalaną lawą Kuźnię upadłych bogów, aby odkryć sekrety Kuwaq Yaku. W czasie podróży odkryje szczegóły starożytnego dziedzictwa przyjaciela i stanie naprzeciw niebezpieczeństwa, które zdawało się już przeminąć w płomieniach.

trailer the forge

Dodatek dostarcza nowe wyzwanie związane z przemierzaniem grobowca, grywalne zarówno w trybie dla pojedynczego gracza, jak i kooperacyjnym. Ponadto dostępne będą dwa nowe tryby: Score Attack oraz Time Attack. Gracze, którym uda się ukończyć poziom, zostaną nagrodzeni umiejętnością Grenadierki, strojem Brocken oraz bronią Umbrage 3-80.

Trailer The Forge zapowiada kontynuację zręcznościowej zabawy

W naszej recenzji Shadow of the Tomb Raider sugerowaliśmy, że wiele przyjemności sprawia w trakcie rozgrywki eksploracja i poznawanie świata. Trailer The Forge daje nadzieję, że w dodatku będzie tego pod dostatkiem i raczej nie natkniemy się na irytujące poziomy podwodne.

Gracze konsoli PlayStation 4, Xbox One oraz komputerów PC będą mogli rozpocząć zabawę z The Forge już 13 listopada. Zanim to nastąpi, do ich dyspozycji oddany został trailer:

Będziecie kontynuowali swoją przygodę z Shadow of the Tomb Raider?

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments