Tropico 6

0/5.0 z 0 ocen Oceń grę
tropico 6

Tropico 6

Strategiczne
Limbic Entertainment
29 marca 2019
Kalypso Media

Początkowo premiera Tropico 6 była zaplanowana na styczeń, jednak ostatecznie przesunięto ją na koniec marca. Jak wynika z notki na blogu developera, opóźnienie zostało spowodowane chęcią pełnego dopracowania gry. Z tego powodu ci, którzy kupili grę w preorderze otrzymają za darmo pierwsze DLC.

Tropico 6 to gra strategiczna. Wcielamy się niej w El Presidente, który rządzi na jednej z tropikalnych wysp. Mamy wspierać rozwój nie tylko tej wyspy, ale całego archipelagu. Dzięki temu gracze będą mieli większą swobodę w tworzeniu swojego państwa. To też duże rozszerzenie rozgrywki.

Gra polega na zarządzaniu republiką po to, żeby nie tylko zrealizować swoje cele, ale przede wszystkim utrzymać się przy władzy (jak najdłużej). Nie obędzie się bez poparcia ludności, która trzeba umieć do siebie przekonać. Do tego dochodzi rozbudowa naszego cudownego miejsca - dbanie o ekonomię, stawianie nowych budynków, nawiązywanie sojuszy. W tym wszystkim będzie nam przeszkadzać opozycja, która koniecznie będzie chciała nas zdyskredytować w oczach ludzi. Największą zmianą w grze jest zarządzanie kilkoma wyspami naraz. To dało przestrzeń do wprowadzenia nowych możliwości transportowych, czyli budowania konkretnych połączeń między lokacjami. A że trzeba planować pewne rzeczy daleko w przód, dlatego mamy też opcję oparcia swoich planów na tym, czego się dowiemy - czyli wysyłania agentów w różne miejsca. Nasi szpiedzy mają kraść technologię i wiedzę. Tropico 6 jest utrzymane w prześmiewczym klimacie.

Tropico 6- wymagania sprzętowe

  • System operacyjny: Windows 7 lub nowszy w wersji 64-bitowej,
  • Karta graficzna: AMD/NVIDIA dedicated GPU, 2GB dedicated VRAM (Radeon HD 7870 Geforce GTX 750),
  • AMD or Intel, 3 GHz (AMD A10 7850K, Intel i3-2000),
  • Pamięć: 8 GB RAM.
  • Windows 10 w wersji 64-bitowej,
  • Karta graficzna:AMD/NVIDIA dedicated GPU, 4GB dedicated VRAM (Radeon R9 380, Geforce GTX 960),
  • Procesor: AMD or Intel, 3.3 GHz (AMD FX 8300, Intel i5 3000),
  • Pamięć: 16 GB RAM.

Wasteland 3. Premiera gry pod koniec sierpnia

Zapowiadamy premierę Wasteland 3. Produkcja przygotowana przez studio inXile Entertainment ukaże się na rynku gier wideo pod koniec sierpnia w wersjach na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Metamorphosis. Premiera gry już w sierpniu

Zapowiadamy premierę Metamorphosis. To przygotowana przez warszawskie studio Ovid Works gra przygodowa, która powstała na bazie inspiracji twórczością Franza Kafki.

Valorant. Killjoy nową agentką w sieciowej strzelance

Zapowiadamy dołączenie do gry Valorant nowej bohaterki. Nową postacią w sieciowej strzelance będzie oficjalnie zapowiedziana przez studio Riot Games agentka Killjoy.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o