Tryb fotograficzny Atomic Heart na nowym materiale. Liczba detali zachwyca

zagrano Aktualności o grach Publikacja: 24.03.2021, 14:22 Aktualizacja: 24.03.2022, 14:22
Deweloperzy z Mundfish przygotowali materiał pokazujący, jak będzie wyglądał Atomic Heart. "Rosyjski BioShock" doczekał się zapowiedzi trzy lata temu, ale od tego czasu nie dowiedzieliśmy się zbyt wiele o samej grze. Najnowszy materiał również nie zdradza szczegółów Atomic Heart, a skupia się na prezentacji szczegółowego i bogatego trybu fotograficznego.
0 Udostępnień

Macie w sobie duszę fotografa?

Tryb fotograficzny, czyli rozwiązanie rozpowszechnione przez Sony (m.in. w remasterze pierwszego The Last of Us czy Horizon: Zero Dawn), powoli zaczyna pojawiać się w innych grach, jak choćby w Cyberpunk 2077. Teraz dowiedzieliśmy się, że ów funkcja będzie obecna w Atomic Heart, czyli grze osadzonej w alternatywnej wersji ZSRR, która całymi garściami czerpie z BioShocka czy wcześniejszego System Shocka.

Na materiale przygotowanym przez twórców widać niezwykle szczegółowe modele postaci czy dronów otaczających naszego bohatera. W połączeniu z ray tracingiem, który ma pojawić się w pecetowej wersji produkcji (nie wiadomo na razie, czy śledzenie promieni świetlnych w czasie rzeczywistym zostanie dodane do wersji konsolowej), uzyskać będzie można naprawdę ciekawy efekt. Samo ujęcie zaprezentowane w materiale pokazuje dużą, otwartą przestrzeń – to nowość w stosunku do poprzednich filmów skupionych wokół niewielkich laboratoriów i bunkrów.

Niestety, nie zdradzono, kiedy możemy spodziewać się premiery Atomic Heart – wiemy jedynie, że gra pojawi się na komputerach osobistych (Steam) oraz konsolach zarówno poprzedniej (PlayStation 4, Xbox One), jak i obecnej generacji (PlayStation 5, Xbox Series X|S).

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments