Ubisoft przecieka. Rainbow Six Parasite na nieoficjalnym materiale wideo

zagrano Aktualności o grach Publikacja: 22.03.2021, 13:10 Aktualizacja: 22.03.2022, 13:10
Premiera spin-offu popularnej strzelanki taktycznej Ubisoft ma odbyć się przed końcem września bieżącego roku, ale jak na razie nie doczekaliśmy się zbyt wielu oficjalnych materiałów na temat gry. Francuskie studio wyręczają jednak gracze, którzy co jakiś czas publikują informacje o Rainbow Six Parasite. Niedawno w sieci pojawił się ponad godzinny materiał z rozgrywki, w którym pokazano, czego można spodziewać się po "Pasożycie".
0 Udostępnień

Kolejny wyciek Ubisoftu

Prawie miesiąc temu wspominaliśmy na naszych łamach o dwóch krótkich, nieoficjalnych materiałach wideo z Rainbow Six Parasite, spin-offu popularnej strzelanki taktycznej francuskiego wydawcy. Okazuje się, że to nie koniec wycieków z Ubisoftu – wygląda na to, że część wybranych osób bierze udział w zamkniętej becie gry, a jeden z użytkowników postanowił złamać NDA i opublikował długie nagranie z rozgrywki prezentujące wiele szczegółów na temat „Pasożyta” (tak, prawdopodobna zmiana nazwy tytułu to również dzieło dociekliwych użytkowników Internetu).

Sam materiał nie jest zbyt wysokiej jakości, ale wystarcza, by dostrzec kilka interesujących szczegółów. W zamkniętej becie gry udostępniono sześciu operatorów znanych z oryginału – Alibi, Vigil, Ela, Lion, Tachanka i Finka. Tak jak w Siege, postaci mają dwie cechy (szybkość i opancerzenie), a część ich umiejętności w formie hologramów pełniących rolę wabików, specjalnych rodzajów granatów czy wielkiego karabinu maszynowego rosyjskiego operatora zostanie przeniesiona do nowej gry.

 

Fani oryginału zobaczą wiele elementów wspólnych

Z mniej istotniejszych informacji – wraz z kolejnymi misjami zagrożenie będzie wzrastało, ale zwiększy się również poziom nagród. Oprócz zabijania Archeanów (nosicieli tajemniczego pasożyta) gracze będą zbierali dane o nowej formie życia, a sam materiał sugeruje, że lepiej unikać otwartych starć. Użytkownicy dostaną również możliwość cichej eliminacji przeciwników, których w becie było kilka rodzajów (np. Archeani z ostrzami zamiast rąk).

Materiał można zobaczyć (przynajmniej dopóki Ubisoft go nie zdejmie) na Facebooku w sekcji wideo. Na razie francuska firma nie odniosła się do wycieku, więc pozostaje czekać na dalsze informacje. Premiera Rainbow Six Parasite odbędzie się przed końcem września bieżącego roku na komputerach osobistych i konsolach.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments