Update Gran Turismo Sport już w tym tygodniu

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 26.03.2019, 9:09 Aktualizacja: 26.03.2020, 9:09
Znudził wam się już japoński tor Autopolis oraz przejażdżki nową Toyotą Suprą GT? Twórcy gry zapowiadają drugi marcowy update Gran Turismo Sport, w którym do gry dorzucone zostaną bolidy Dallara SF19 Super Formula, Ferrari 250GT Berlinetta, Lamborghini Countach 25th Anniversary oraz Lancia Stratos.
update gran turismo sport
0 Udostępnień

Kolejny marcowy update Gran Turismo Sport

Kazunori Yamauchi, jeden z producentów gry, opublikował na Twitterze sylwetki pięciu samochodów, które oddane zostaną do dyspozycji graczy w tym tygodniu. To kolejny update Gran Turismo Sport w marcu.

Dwa dolne samochody widoczne na grafice zidentyfikowane zostały jako bolidy Dallara SF19 Super Formula napędzane silnikami Hondy i Toyoty. Trzy górne poznaliśmy już w trakcie mistrzostw Gran Turismo Sport 2019 w Paryżu. To  Ferrari 250GT Berlinetta, Lamborghini Countach 25th Anniversary oraz Lancia Stratos. Wraz z aktualizacją o nowe pojazdy spodziewać powinniśmy się także kolejnej trasy.

Od marca jeździmy w GTS także nową Suprą

Oprócz samochodów i kolejnego toru wyścigowego liczyć możemy również na nowe wyzwania związane z trasą Autopolis, którą przyniósł pierwszy marcowy update Gran Turismo Sport. Oprócz trasy umiejscowionej na jednej z południowych wysp Japonii do dyspozycji graczy oddana została wówczas także Toyota GR Supra. Kolejne wcielenie legendarnego samochodu wyprodukowane zostanie do końca bieżącego roku w liczbie nie większej niż dziewięćset egzemplarzy, więc zagranie w Gran Turismo jest jedną z niewielu okazji do wypróbowania możliwości roadstera Toyoty.

update gran turismo sport

Drugi marcowy update Gran Turismo Sport wypuszczony zostanie prawdopodobnie 28 marca. Data ta podana została w oficjalnym magazynie Super Formula, który o wspomnianych już bolidach Dallara SF19 informował już wcześniej w tym miesiącu. Skusicie się na przejażdżkę którymś z pięciu nowych wozów czy może zamierzacie dać szansę innej rajdowej grze, jak na przykład recenzowanemu przez nas niedawno Dirt Rally 2.0?

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments