Valorant: beta esportowej strzelanki już w kwietniu!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 31.03.2020, 12:50 Aktualizacja: 31.03.2021, 12:50
Chcesz zwiększyć swoje szanse na udział w testach beta Valorant? Riot Games proponuje połączenie konta swoich gier z usługami Twitch, co nie dziwi - streamy w przypadku tytułów esportowych są istotną częścią biznesu, a rynek wieloosobowych strzelanek online jest wręcz przesycony!
rankedy w valorant
14 Udostępnień

Valorant chce podbić rynek esportowych strzelanek

Choć na rynku strzelanek z esportowym zacięciem panuje już niezły tłok, uzupełniony niedawno przez ściągający rzesze graczy Call of Duty: Warzone, twórcy League of Legends nie planują rezygnować z próby podboju tego właśnie segmentu rynku. W pierwszych dniach kwietnia ruszy wersja beta Valorant, gry przyciągającej wzrok społeczności graczy nie tylko ze względu na potencjalną jakość. Pieniądze pompowane przez producenta w esport są na tyle duże, że niemal natychmiast po premierze powinniśmy doczekać się olbrzymich turniejów z bardzo dużymi nagrodami.

Przypomnijmy, że Valorant to taktyczna strzelanka od Riot Games, która pod względem esportowym powtórzyć ma sukces Counter Strike: Global Offensive, a jeżeli chodzi o oprawę wizualną i ogólną atmosferę, zdecydowanie najbliżej jest jej do Overwatcha. Pierwsi gracze wypróbują rozgrywkę 5 na 5 już niedługo. Beta Valorant rozpocznie się 7 kwietnia!

Jak zapisać się do bety Valorant?

Ruszająca 7 kwietnia beta Valorant nie będzie otwarta dla wszystkich. Zasady dostępu do wersji próbnej strzelanki są naprawdę ciekawe. Swoje szanse na udział w becie zwiększymy poprzez… oglądanie streamów na Twitchu. Jak konkretnie będzie to wyglądało?

Po połączeniu konta w tym serwisie z kontem Riot Games (używane także do gry w League of Legends czy Legends of Runeterra) znajdziemy się w puli graczy, którzy podczas oglądania konkretnych streamów wskazanych przez producenta Valorant wezmą udział w losowaniu. Jeżeli dopisze nam szczęście, Riot Games poinformuje nas w wiadomości e-mail oraz poprzez Twitcha o dostaniu się do zamkniętej bety Valorant.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments