Watchmen od HBO: w końcu znamy datę premiery

Michał Małysa Seriale Publikacja: 4.09.2019, 10:00 Aktualizacja: 4.09.2020, 12:47
HBO ujawniło nareszcie dokładną datę premiery serialu Watchmen, który klimat kultowego komiksu Alana Moore'a przeniesie do alternatywnej wersji świata w 2019 roku. Walka policji z białymi suprematystami będzie początkiem rewolucji, w której dobrych stron nie uświadczymy.
data premiery watchmen
12 Udostępnień

Kawał dobrej superbohaterskiej historii

Po pierwszej zapowiedzi Watchmen czekamy na ten serial bez obaw. Wygląda bowiem na to, że adaptacja kultowego komiksu Alana Moore’a poszerzy grono świetnych superbohaterskich seriali o kolejną klimatyczną produkcję produkcję. Główne założenia co do atmosfery tytułu z jesiennej oferty HBO nieźle wprowadza trailer Watchmen z Comic-Conu 2019 w San Diego.

Fabuła Watchmen koncentrowała będzie się na walce amerykańskiej policji z białymi suprematystami, jednak jej sceneria będzie inna niż ta znana z medialnych nagłówków. Serial HBO przeniesie nas do alternatywnej rzeczywistości, w którym internet oraz smartfony zakazane zostały przez prezydenta USA.

Znamy datę premiery Watchmen. To późny październik

Odliczanie do premiery Watchmen zapowiedziane zostało oficjalnie na kontach serialu w serwisach społecznościowych. Zegar Zagłady odlicza do 20 listopada 2019 roku.

W rolach głównych wystąpią tacy aktorzy jak Regina King (w roli protagonistki, superbohaterki Angeli Abar), Jeremy Irons, Don Johnson, Tim Blake Nelson, Louis Gossett Jr., and Yahya Abdul-Mateen II. Premiera Watchmen 20 października i wtedy przekonamy się, jak poradzi sobie z oddaniem klimatu Watchmen reżyser Damon Lindelof, współtwórca chociażby serialu Lost: Zagubieni.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments