Wiedźmin: drugi sezon dopiero w 2021 roku

Michał Małysa Seriale Publikacja: 14.11.2019, 12:00 Aktualizacja: 14.11.2019, 12:00
Dopiero w 2021 roku liczyć możemy na drugi sezon Wiedźmina. Netflix jest jednak na tyle pewien swojego superhitu, że potwierdza jego powstanie jeszcze przed premierą debiutanckich odcinków. Premiera pierwszego sezonu serialu już 20 grudnia 2019 roku!
wiedzmin drugi sezon serialu w 2021 roku
38 Udostępnień

Drugi sezon Wiedźmina przewidziany na 2021 rok

Ledwo wyszedł pełen zwiastun Wiedźmina, nie mieliśmy jeszcze okazji zobaczyć pierwszego sezonu nowego superhitu Netfliksa, a już otrzymaliśmy potwierdzenie drugiego. Jak donosi Variety, platforma streamingowa jest na tyle pewna swojej produkcji, że bez wahania zamówiła drugi sezon Wiedźmina. – Jestem niesamowicie podekscytowana faktem, że zanim fani zobaczyli nawet pierwszy sezon, jesteśmy w stanie potwierdzić nasz powrót na Kontynent w celu kontynuowania historii o Geralcie, Yennefer i Ciri – skomentowała Lauren Schmidt Hissrich dla portalu Variety.

Z informacji uzyskanych przez portal wynika, że kręcenie ośmiu odcinków mających być gotowymi na premierę 2. sezonu Wiedźmina ruszy w Londynie na początku 2020 roku. Pozwoli to na wypuszczenie kolejnej porcji epizodów w 2021 roku.

Mowa jest o siedmiu sezonach, choć wciąż czekamy na pierwszy

Ile sezonów Wiedźmina zaplanowano? Showrunnerka serialu deklaruje, że spokojnie wystarczy jej materiału na siedem serii.

Pierwszy sezon Wiedźmina zadebiutuje 20 grudnia 2019 roku. W głównych rolach obsadzeni zostali Henry Cavill (Geralt), Anya Chalotra (Yennefer) oraz Freya Allan (Ciri). W oczekiwaniu na sezon drugi być może zostaniemy rozpieszczeni także animacją Wiedźmina, która miałaby przedstawiać szczegóły wykreowanego przez Sapkowskiego świata, które nie zmieściły się w samym serialu.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments