Wiedźmin – pełny zwiastun serialu już jest!

Stanisław Odoj Seriale Publikacja: 31.10.2019, 19:30 Aktualizacja: 31.10.2019, 19:30
Fani polskiej kultury oraz gier z serii Wiedźmin mogą świętować - właśnie ukazał się pełny zwiastun wyczekiwanego serialu. Wiedźmin (serial nazywa się dokładnie tak samo jak gry) ukaże się już 20 grudnia na internetowej platformie streamingowej Netflix. Czy jest na co czekać? Wszystko wskazuje na to, że tak. Trailer robi niemałe wrażenie!
wiedźmin
0 Udostępnień

Kiedy wyjdzie serial Wiedźmin?

Teraz to już pewne – na trailerze jasno można przeczytać, że premiera serialu będzie miała miejsce 20 grudnia. To zaledwie trzy dni później niż data premiery zapowiedziana we wrześniu, ale znacznie później od spekulowanej daty premiery z sierpnia.

Główny trailer Wiedźmina

Ten trailer ma nie tylko podtrzymać zainteresowanie zniecierpliwionych fanów, ale też przyciągnąć przed telewizory zupełnie nową publikę, taką jak choćby fanów Gry o Tron. I faktycznie – zwiastun robi wrażenie. Wygląda na to, że Netflix nie poskąpił na produkcję ani grosza i podczas oglądania jej będziemy mogli podziwiać pięknie wyglądające lokacje, takie jak Novigrad, pustynie, góry i budżetochłonne sceny bitew wypełnione statystami. Nie ma więc już żadnych wątpliwości, że serialowy Wiedźmin będzie wyglądał pięknie. Z resztą oceńcie sami:

Na ocenę jakości fabuły Wiedźmina przyjdzie nam poczekać do premiery, choć rąbka tajemnicy być może uchylił już sam twórca postaci, Andrzej Sapkowski, który podobno uronił łezkę na planie serialu.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments