Woda po kąpieli Belle Delphine. Co można z nią robić?

Michał Małysa Gry Publikacja: 12.08.2019, 18:00 Aktualizacja: 13.08.2020, 12:47
Oficjalnie - niewiele. Woda po kąpieli Belle Delphine ma służyć “do celów sentymentalnych”. Ludzie jednak łamią zakazy i otwierają plastikowe pudełeczko, aby dosłownie zasmakować choć kawałka swojej ulubionej gwiazdy cosplay i instagrama.
10 Udostępnień

Kontrowersyjna gwiazdka z dobrym pomysłem na biznes

O 19-letniej instagramerce pisaliśmy na początku lipca, kiedy to Belle Delphine postanowiła sprzedawać swoją wodę po kąpieli. Na ten kontrowersyjny pomysł wpadła podobno pod wpływem komentarzy, w których ludzie pisali, że chętnie napiliby się wody, w której wcześniej znajdowało się ciało gwiazdy. Dziewczyna stwierdziła, że w sumie warto spróbować.

Pomysł się opłacił, a Belle Delphine szybko wyprzedała cały zapas wody w swoim sklepie. Kilka dni później zawiesiła sprzedaż, bo – jak stwierdziła – popyt był tak duży, że zmęczyła się ciągłym braniem licznych kąpieli. Podobno w ciągu tych kilku dni wykąpała się ponad 100 razy!

Po tym wszystkim liczni użytkownicy zaczęli zgłaszać konto gwiazdki na Instagramie, aż w końcu zostało ono zbanowane. Belle wciąż posiada całkowicie nieocenzurowane konto na Twitterze i Patreonie, więc nie jest to dla niej jakaś wielka szkoda. Jeśli zacznie jej brakować środków, z powrotem może wrócić do sprzedaży wody po kąpieli. Tym bardziej, że pomysłów na jej wykorzystanie nie brakuje.

Co ludzie robili z wodą Belle Delphine?

Na opakowaniu wody Belle Delphine wyraźnie napisane było, że nie można jej otwierać, pić ani wcierać w swoje ciało. Jak się można łatwo domyślić, spora część fanów złamała ten zakaz. W internecie pojawiły się nawet recenzje smaku tej wody oraz zgłoszono sporo przypadków, w których ludzie nabawili się zatrucia pokarmowego po spożyciu wody od Belle.

Poza zwykłym piciem tej wody niektórzy robili sobie z niej herbatę. Jeszcze inni wcierali ją w skórę jak balsam, inni po prostu kupili ją to po, aby wąchać jej zapach. jeden użytkownik stwierdził, że ta woda pachnie na tyle słodko, że można jej używać jako perfum.

Znaleźli się też tacy, którzy postanowili zbadać wodę Belle Delphine w laboratorium. Jeden z użytkowników 4chana twierdzi, że jest technikiem laboratoryjnym, który kupił i zbadał produkt pod kątem zawartości w nim ludzkiego DNA, a Belle oszukuje i wcale nie kąpie się w sprzedawanej wodzie.

Niezależnie od tego, jaka jest prawda trzeba przyznać, że Belle Delphine ma w sobie żyłkę do interesów.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments