World War 3 za darmo do końca weekendu!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 20.06.2019, 13:47 Aktualizacja: 20.06.2020, 13:47
Polscy twórcy gier kontynuują swoją ofensywę. Świetne wyniki finansowe firm pozwalają im inwestować pieniądze w znacznie ambitniejsze produkcje. Podczas gdy na Dying Light 2 czy Cyberpunk 2077 poczekać musimy do przyszłego roku, już teraz zagrać możemy w World War 3. Za darmo!
world war 3 za darmo
20 Udostępnień

Kolejny sukces kolejnego polskiego studia

Podkreślaliśmy to już wielokrotnie, ale jest to powszechnie znana i oczywista prawda, którą wspominać warto wyłącznie dla przyjemności – polscy twórcy gier nie mają się czego wstydzić przed światem. Wśród deweloperów gier na liście stu najbogatszych Polaków widnieją przedstawiciele trzech firm (CD Projekt, Techland oraz PlayWay), ale odnoszących sukcesy producentów jest u nas znacznie więcej.

world war 3 za darmo

Jednym z najprężniejszych przedstawicieli branży jest firma Farm 51. Gliwickie studio rozwija obecnie dwa niesamowicie ciekawe tytuły, które mogą wprowadzić na rynku sporo zamieszania. Regularnie otrzymujemy raporty z postępów nad Chernobylite (koniecznie przeczytajcie naszą zapowiedź Chernobylite oraz spójrzcie na fragment rozgrywki), a od jakiegoś czasu we wczesnym dostępie zagrać można na Steamie w World War 3. FPS dla graczy pecetowych zdobywa tam olbrzymią popularność, liczba zainteresowanych zdążyła już swego czasu zatamować serwery, a w najbliższy weekend będzie można wypróbować World War 3 za darmo.

World War 3 za darmo między 20 a 23 czerwca

Udostępnienie na długi weekend World War 3 za darmo wiąże się z nadchodzącą premierą ostatecznej wersji tytułu. Tytuł stworzony we współpracy z profesjonalnymi wojskowymi jest pierwszoosobową strzelanką, w której przyjdzie nam zmierzyć się na świetnie odwzorowanych polach walki teoretycznego konfliktu, który mógłby wybuchnąć w przyszłości.

Podczas darmowego weekendu z grą dostaniemy dostęp do pełnego katalogu broni i wyposażenia, które wypróbować będziemożna na mapie Polyarny. World of War 3 za darmo dostępne będzie w dniach 20-23 czerwca, a dodatkowym bonusem jest opcja nabycia w tym czasie pełnej wersji gry za 60 zł. Standardowo kosztuje ona stówkę.

Źródło: Fanpage World War 3. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments