World War Z

0/5.0 z 0 ocen Oceń grę

World War Z

Akcji
Saber Interactive
16 kwietnia 2019
Mad Dog

World War Z to typowa, kooperacyjna strzelanka, która już niebawem zawita do polskich sklepów. Gra oparta została na licencji filmu z 2013 roku, o tym samym tytule. Studio Saber Interactive udostępni produkcję na PlayStation 4, Xboksie One oraz na klasycznych pecetach (w przypadku których, będzie tytułem ekskluzywnym dla Epic Games Store).

World War Z to gra osadzona w postapokaliptycznym świecie, opanowanym przez hordy umarlaków. Widowiskowa strzelanka opracowana została w trybie co-op, gdzie bohater walczy w zespole złożonym ze znajomych bądź sterowanym przez sztuczną inteligencję. Podstawowym celem produkcji jest przetrwanie w świecie pełnym nieobliczalnych zombie. Przydatną umiejętnością okaże się z pewnością refleks gracza, przemierzającego różne lokacje i natrafiającego na odmienne mechaniki zachowań umarlaków. Żadne miejsce, nawet to położone wysoko nie będzie bezpieczne. Przeciwnicy wykażą się bowiem nie tylko szybkością, ale też ciekawymi umiejętnościami, jak np. wzajemne wspinanie się po sobie. Wartka akcja, zróżnicowane warunki atmosferyczne czy zaawansowany system gore zdecydowanie zachęca do stoczenia potyczki z oceanem nieświeżego mięsa. Gra luźno nawiązuje do filmu, dlatego też nie jest wymagana jego znajomość.

Początek rozgrywki to wcielenie się w jednego z sześciu dostępnych bohaterów, zróżnicowanych pod względem specjalizacji. Każdy z nich wraz z przemierzaniem dostępnych lokacji (Moskwa, Jerozolima oraz Nowy Jork) odblokowuje kolejne levele, zyskując nowe zdolności ułatwiające walkę z zombiakami. Cała akcja gry obserwowana jest z punktu widzenia trzeciej osoby (tryb TTP). Produkcja liczy trzy rozdziały, w których graczowi przyjdzie zmierzyć się z absurdalną ilością nieumarłych. Twórcy stawiają jednak na urozmaicenie, umożliwiając opcję tworzenia różnorodnych fortyfikacji. World War Z rozgrywa się w odmiennych warunkach atmosferycznych, które nieraz mogą stanowić dodatkową przeszkodę.

World War Z- wymagania sprzętowe

 • Procesor: Intel Core i3-530 2.93 GHz / AMD Phenom II X4 810 2.6 GHz.
 • Pamięć: 8 GB RAM.
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GT 730 / Radeon R7 240.
 • Wolna przestrzeń dyskowa: 20 GB HDD.
 • System operacyjny: Windows 7.
 • Procesor Intel Core i7-3970 3.5 GHz.
 • Pamięć: 16 GB RAM.
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 960 / 3 GB Radeon R9 280 lub lepsza.
 • Wolna przestrzeń dyskowa: 20 GB HDD.
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit.
 • Gra posiada ograniczenie wiekowe : +18.

Bloodborne powróci jako remaster? Plany wydania na PC i PS5

Przybliżamy najważniejsze informacje na temat potencjalnej premiery Bloodborne Remaster. Wiele nieoficjalnych informacji wskazuje na wydanie odświeżonej wersji gry z 2015 roku.

Ghostrunner także w wersji na Nintendo Switch

Przybliżamy najważniejsze informacje na temat premiery Ghostrunner w wersji na Nintendo Switch. Gra ukaże się na rynku pod sam koniec października.

Call of Duty: Modern Warfare. Znamy nowych operatorów w Sezonie Szóstym

Przybliżamy najważniejsze informacje na temat nowych operatorów w Sezonie Szóstym Call of Duty: Modern Warfare. Start rozgrywki zaplanowano na 29 września.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments