World War Z

0/5.0 z 0 ocen Oceń grę

World War Z

Akcji
Saber Interactive
16 kwietnia 2019
Mad Dog

World War Z to typowa, kooperacyjna strzelanka, która już niebawem zawita do polskich sklepów. Gra oparta została na licencji filmu z 2013 roku, o tym samym tytule. Studio Saber Interactive udostępni produkcję na PlayStation 4, Xboksie One oraz na klasycznych pecetach (w przypadku których, będzie tytułem ekskluzywnym dla Epic Games Store).

World War Z to gra osadzona w postapokaliptycznym świecie, opanowanym przez hordy umarlaków. Widowiskowa strzelanka opracowana została w trybie co-op, gdzie bohater walczy w zespole złożonym ze znajomych bądź sterowanym przez sztuczną inteligencję. Podstawowym celem produkcji jest przetrwanie w świecie pełnym nieobliczalnych zombie. Przydatną umiejętnością okaże się z pewnością refleks gracza, przemierzającego różne lokacje i natrafiającego na odmienne mechaniki zachowań umarlaków. Żadne miejsce, nawet to położone wysoko nie będzie bezpieczne. Przeciwnicy wykażą się bowiem nie tylko szybkością, ale też ciekawymi umiejętnościami, jak np. wzajemne wspinanie się po sobie. Wartka akcja, zróżnicowane warunki atmosferyczne czy zaawansowany system gore zdecydowanie zachęca do stoczenia potyczki z oceanem nieświeżego mięsa. Gra luźno nawiązuje do filmu, dlatego też nie jest wymagana jego znajomość.

Początek rozgrywki to wcielenie się w jednego z sześciu dostępnych bohaterów, zróżnicowanych pod względem specjalizacji. Każdy z nich wraz z przemierzaniem dostępnych lokacji (Moskwa, Jerozolima oraz Nowy Jork) odblokowuje kolejne levele, zyskując nowe zdolności ułatwiające walkę z zombiakami. Cała akcja gry obserwowana jest z punktu widzenia trzeciej osoby (tryb TTP). Produkcja liczy trzy rozdziały, w których graczowi przyjdzie zmierzyć się z absurdalną ilością nieumarłych. Twórcy stawiają jednak na urozmaicenie, umożliwiając opcję tworzenia różnorodnych fortyfikacji. World War Z rozgrywa się w odmiennych warunkach atmosferycznych, które nieraz mogą stanowić dodatkową przeszkodę.

World War Z- wymagania sprzętowe

 • Procesor: Intel Core i3-530 2.93 GHz / AMD Phenom II X4 810 2.6 GHz.
 • Pamięć: 8 GB RAM.
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GT 730 / Radeon R7 240.
 • Wolna przestrzeń dyskowa: 20 GB HDD.
 • System operacyjny: Windows 7.
 • Procesor Intel Core i7-3970 3.5 GHz.
 • Pamięć: 16 GB RAM.
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 960 / 3 GB Radeon R9 280 lub lepsza.
 • Wolna przestrzeń dyskowa: 20 GB HDD.
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit.
 • Gra posiada ograniczenie wiekowe : +18.

Pokemon Brilliant Diamond i Shining Pearl zapowiedziane. Nowości ze świata Pokemonów

Na dzisiejszym streamie poświęconym growym nowościom ze świata kieszonkowych stworków zapowiedziano Pokemon Brilliant Diamond i Shining Pearl. Będą to remaki gier z 2006 roku, które skupiały się wokół czwartej generacji Pokemonów.

Marzec z PS Plus. Final Fantasy VII Remake w ofercie abonamentu Sony

Final Fantasy VII Remake w wersji na PS4 pojawi się w ofercie PlayStation Plus na marzec. Okazuje się jednak, że tak zdobyta gra nie będzie podlegała darmowemu ulepszeniu do wersji na PlayStation 5.

Przeciek potwierdzony – Monster Hunter: Rise doczeka się wydania na PC

Zgodnie z wcześniejszymi, nieoficjalnymi informacjami, Monster Hunter: Rise ukaże się na komputerach osobistych. Dotychczas tytuł był zapowiadany jako gra zmierzająca tylko na Switcha.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments