World War Z

(PS4, Xbox One, PC)
0/5.0 z 0 ocen

World War Z

Akcja TTP
16 kwietnia 2019

World War Z to typowa, kooperacyjna strzelanka, która już niebawem zawita do polskich sklepów. Gra oparta została na licencji filmu z 2013 roku, o tym samym tytule. Studio Saber Interactive udostępni produkcję na PlayStation 4, Xboksie One oraz na klasycznych pecetach (w przypadku których, będzie tytułem ekskluzywnym dla Epic Games Store).

World War Z to gra osadzona w postapokaliptycznym świecie, opanowanym przez hordy umarlaków. Widowiskowa strzelanka opracowana została w trybie co-op, gdzie bohater walczy w zespole złożonym ze znajomych bądź sterowanym przez sztuczną inteligencję. Podstawowym celem produkcji jest przetrwanie w świecie pełnym nieobliczalnych zombie.

Przydatną umiejętnością okaże się z pewnością refleks gracza, przemierzającego różne lokacje i natrafiającego na odmienne mechaniki zachowań umarlaków. Żadne miejsce, nawet to położone wysoko nie będzie bezpieczne. Przeciwnicy wykażą się bowiem nie tylko szybkością, ale też ciekawymi umiejętnościami, jak np. wzajemne wspinanie się po sobie. Wartka akcja, zróżnicowane warunki atmosferyczne czy zaawansowany system gore zdecydowanie zachęca do stoczenia potyczki z oceanem nieświeżego mięsa. Gra luźno nawiązuje do filmu, dlatego też nie jest wymagana jego znajomość.

Początek rozgrywki to wcielenie się w jednego z sześciu dostępnych bohaterów, zróżnicowanych pod względem specjalizacji. Każdy z nich wraz z przemierzaniem dostępnych lokacji (Moskwa, Jerozolima oraz Nowy Jork) odblokowuje kolejne levele, zyskując nowe zdolności ułatwiające walkę z zombiakami.

Cała akcja gry obserwowana jest z punktu widzenia trzeciej osoby (tryb TTP). Produkcja liczy trzy rozdziały, w których graczowi przyjdzie zmierzyć się z absurdalną ilością nieumarłych. Twórcy stawiają jednak na urozmaicenie, umożliwiając opcję tworzenia różnorodnych fortyfikacji. World War Z rozgrywa się w odmiennych warunkach atmosferycznych, które nieraz mogą stanowić dodatkową przeszkodę.

World War Z- wymagania sprzętowe

Sprawdziliśmy minimalne i zalecane wymagania do gry na PC-towców


 • Procesor: Intel Core i3-530 2.93 GHz / AMD Phenom II X4 810 2.6 GHz.

 • Pamięć: 8 GB RAM.

 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GT 730 / Radeon R7 240.

 • Wolna przestrzeń dyskowa: 20 GB HDD.

 • System operacyjny: Windows 7.


 • Procesor Intel Core i7-3970 3.5 GHz.

 • Pamięć: 16 GB RAM.

 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 960 / 3 GB Radeon R9 280 lub lepsza.

 • Wolna przestrzeń dyskowa: 20 GB HDD.

 • System operacyjny: Windows 10 64-bit.

 • Gra posiada ograniczenie wiekowe : +18.

FIFA 20 FUT: wybrano TOTW 9. Messi obok Lewego i Szczęsnego!

EA Sports ogłosiło pełen zestaw kart TOTW 9. Gracze z drużyny tygodnia będą dostępni w paczkach, na rynku transferowym oraz w nagrodach za Ligę Weekendową FUT w FIFA 20.

Death Stranding: szef Remedy chwali się występem w grze Kojimy

Wśród odtwórców postaci z Death Stranding znalazł się przyjaciel Hideo Kojimy, szef studia Remedy Entertainment. Twórca Control pochwalił się tym na Twitterze.

Dragon Ball Z Kakarot: transformacja Vegety!

Premiera Dragon Ball Z: Kakarot już w styczniu, a tymczasem na nowym klipie z gry obserwować możemy transformację Vegety do formy Super Saiyan 2. To kolejna epicka scena z tej produkcji!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o